Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
23. marts, 2015
Drukāt

Krievu uzskati mainās (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Kopš pagājušā gada pavasara ir palielinājies to Latvijas krievu valodā runājošo iedzīvotāju skaits, kuri par neattaisnojamu uzskata Krievijas bruņotu iesaistīšanos Ukrainā, atsaucoties uz SKDS pētījumu, vēsta Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete.

Atbilstoši Kalnietes izplatītajiem datiem, pērn aprīlī 43,1% aptaujāto Latvijas krievvalodīgo uzskatījuši, ka ir attaisnojama Krievijas bruņota iesaistīšanās Ukrainā. Augustā šāds respondentu skaits nokrities līdz 28,6%, bet šogad februārī – 28,9%.

Pagājušā gada aprīlī 35,7% krievu valodā runājošo iedzīvotāju uzskatījuši, ka nav attaisnojama Krievijas bruņota iesaistīšanās Ukrainā. Augustā šādi domājuši 37,1%, bet šogad februārī – 42,1% aptaujāto.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nekad neesmu uzskatījis Kalnieti par gudru, nevajag melst niekus !!!

  2. Бабушка что ли сама опрос проводила, прямо в Брюсселе среди тамошних русских?! Достаточно просто прочитать комментарии к этой новости в русской части местного информационного пространства, чтобы понять, что бабушка, мягко говоря, очень ошибается и выдаёт желаемое за действительное.

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+