Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
11. jūlijs, 2016
Drukāt

Krievu zemūdene izrādījusies vācu? (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Neidentificētā zemūdene, kuru pagājušā gada aprīlī Zviedrijas bruņotie spēki pamanīja militāro mācību laikā Stokholmas arhipelāga dienviddaļā, visdrīzāk piederējusi Vācijas karaflotei, atsaucoties uz anonīmu avotu, vēsta Zviedrijas radio.

Armijas pārstāvji pie tāda slēdziena nākuši pēc rūpīgas situācijas analīzes. Zviedrija nekādu protestu Vācijai izteikt negrasās. Eksperti iepriekš sprieda, ka tā bijusi Krievijas zemūdene, bet uzsāktā meklēšanas kampaņa pērn rezultātus nedeva, liekot šaubīties par Zviedrijas flotes militārajām spējām. “Es mazāk uztraucos par Vācijas zemūdenēm Zviedrijas ūdeņos nekā par Krievijas zemūdenēm, jo Krievija mūsu reģionā ir izrādījusi absolūti atšķirīgu uzvedību un veicinājusi drošības situācijas pasliktināšanos Baltijas reģionā,” izteicies opozicionārās Moderātu partijas eksperts drošības jautājumos Hanss Valmarks.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Re, kā žurnālisti manipulē ar ziņām, izplatot baumas! Kāds anonīms avots palaiž pīli, ka zemūdene
    visdrīzāk bijusi vācu, nevis krievu un Sprūds tūlīt to izplata Latvijas presē. Droši vien, ka pār šādu
    “preses pīli” viņš saņem arī honorāru, tikai interesanti, kas viņam par to maksā?

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+