×
Mobilā versija
+9.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
13. marts, 2014
Drukāt

Krimā atslēdz Ukrainas televīziju (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Līdz ar militārās klātbūtnes stiprināšanu Krimas apgabalā Krievijas agresija pret Ukrainu izpaužas arī vērienīgā informācijas karā.

Vardarbīgos nemierus Ukrainā izprovocējuši “fašistiskie” un “nacistiskie” grupējumi, kurus atbalsta Rietumi, un tāpēc Krievijai nekas cits neatliek kā iesaistīties konfliktā, lai pasargātu Krimu no nokļūšanas “fašistu” rokās – šādu ainu par notikumiem Ukrainā un Krimā veido Krievijas mediji. Tie turpina stāstīt, ka Krimā izveidoto “pašaizsardzības vienību” uzdevums ir aizsargāt etniskos krievus un novērst to, ka Krimu piemeklē Kijevas liktenis, kur Rietumu atbalstītie “fašistiskie” spēki pretlikumīgā ceļā gāzuši Ukrainas prezidentu Viktoru Janukoviču. Turklāt Krievija neatzīst Ukrainas jauno valdību, kuru uzskata par “fašistisku”, un tāpēc atsakās paklausīt Rietumu aicinājumiem ar to iesaistīties dialogā. Propagandas mašinērija darbojas pilnā jaudā. “Krimā līdzās visām militārajām aktivitātēm notiek arī briesmīgs informācijas karš,” sarunā ar ziņu aģentūru “UNIAN” norādījusi Ukrainas parlamenta pilnvarotā cilvēktiesību jautājumos Valērija Lutkovska. Viņa paziņojusi, ka objektīvu informāciju Krimas iedzīvotāji par notiekošo Ukrainā var iegūt vien internetā vai sociālajos tīklos. “Tiek pārkāptas tiesības uz informācijas brīvību, tiesības uz brīvu savu uzskatu paušanu,” paziņojusi Lutkovska.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Piedodiet, bet idioti. Man nav ko teikt.

  2. Krievijas propoganda gāž uz Latviju melu straumes ,bet ,,fašistiskā,, Latvija to uzskata par vārda brīvību kas nav ierobežojama.Ne velti Gebels teica ,ka demokrātija ir tāds joks,ka viņa dod tās pretiniekam labprātīgi ieroci ar kuru šī demokrātija tiek iznīcināta.

Draugiem Facebook Twitter Google+