×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Krimā celtniecībā plāno nodarbināt narkomānus no visas Krievijas (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krimas celtniecības objektos plānots nodarbināt dažādu Krievijas reģionu narkomānus, kuri izgājuši reabilitācijas programmu, vēsta izdevums “Novosti Krima”.

Piektdien, 10.jūlijā, par attiecīgo projektu Simferopolē informēs Nacionālā Pretnarkotiku savienība.

“No narkotiskajām vielām atkarīgajiem, kas izgājuši reabilitāciju, darbā iekārtošanās jautājums ir viens no svarīgākajiem, lai viņus veiksmīgi atkal iekļautu sabiedrībā. Turklāt cilvēkiem, kas cietuši no atkarībām, daudzas profesijas ir slēgtas uz visiem laikiem. “Narkomānijas sociālā stigma” apgrūtina arī darba meklēšanas procesu cilvēkiem, kas cieš no atkarībām,” skaidroja savienības preses dienests.

Nacionālā Pretnarkotiku savienība ir Krievijas sabiedriska organizācija, kas izveidota 2013.gadā, lai cīnītos pret narkomānijas izplatību un ar to saistīto noziedzību Krievijā. Savienība cieši sadarbojas ar valsti, Krievijas Federālo Narkotiku aprites kontroles dienestu un sabiedriskajām organizācijām.

Vienošanos par sadarbību ar pagājušajā gadā Krievijas anektēto Krimu organizācija parakstīja 2014.gada septembrī.
Maijā Krievijas Valsts domes deputāts no “Vienotās Krievijas” Aleksandrs Hinšteins piedāvāja ar likumu atļaut sodītajiem strādāt darbvietās citos reģionos, bet tikai viena Krievijas subjekta ietvaros. Patlaban bijušie sodītie var strādāt tikai labošanas iestāžu uzņēmumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vel nesen, Ukrainas pilsonu kara pasa sakuma, visadi aktivisti dimitro timcuki un klimovici :), aizrautigi zinoja ka prokrievisko kaujenieku rindas karo 80% narkomani, alhaholiki un cietumnieki. Tacu, pec tam ka pasaules devitas lielakas ierocu eksportetajvalsts – Ukrainas armija saka zaudet vienu kauju pes otras zinas par narkomaniem strauji pieklusa. Kauns tacu kauju pec kaujas zaudet narkomaniem 🙂

  2. Citu braucēju jau laikam vairs nav? Un zeme laba – labi no visām pusēm sargāta, kā Sahalīna – katorgas sala…

Draugiem Facebook Twitter Google+