×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Krima izmaksās 200 miljardus dolāru (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krimas aneksija Krievijas ekonomikai turpmākajos pāris gados izmaksās līdz 200 miljardiem dolāru, paziņojis Krievijas bijušais finanšu ministrs Aleksejs Kudrins.

Kudrins norādīja, ka ikgadējie maksājumi reģionam sasniegs septiņus miljardus dolāru, bet kopējās izmaksas būs daudz lielākas. “Visi netiešie un citi zaudējumi, piemēram, kapitāla aizplūšana, protams, ir daudz lielāki. Tie var sasniegt 150 līdz 200 miljardus dolāru nākamajos trīs līdz četros gados. Tāda ir cena,” paziņoja Kudrins.

Krimas aneksija un atbalsts prokremliskajiem kaujiniekiem Austrum­ukrainā ir ievērojami pasliktinājis Krievijas attiecības ar Rietumiem, kas noteikuši bargas ekonomiskās sankcijas. Ukrainas krīzes sekas un nestabilās naftas cenas izraisījušas Krievijā finansiālu krīzi, bet Maskava apgalvo, ka ļaunākais drīz būs pārdzīvots, norādot uz neseno rubļa vērtības pieaugumu un naftas cenu stabilizēšanos. Tomēr Kudrins aicināja amatpersonas nebūt pārlieku optimistiskām un prognozēja, ka nākamajos piecos gados gaidāma stagnācija, pat ja valdībai izdosies īstenot strukturālās reformas. “Mēs esam gandrīz nolemti. Šis ir nopietnākais izaicinājums, ar ko prezidents saskāries,” norādīja Kudrins. Viņš aicināja Putinu izmantot savu lielo popularitāti tautā, lai īstenotu patiesas reformas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Noteikt visam teiktam pielikt foto ar krimas tatariem kuri ir “loti ” neapmierinati ar Kievijas “rezimu”.Ukraina tatarus izmantoja ka politisku pretsvaru pret citam tautam Krima .Cubarovs starp citu bijusais pilsonis Latviji atrada naudigaku amatu Krimas tataru medzlisa, tapat ari Dzamilovs visa tataru augstaka valdiba izvazaja startautiskos grantus .Tautai maksaja par piedalisanos mitinos, sumas ne mazas.Tagad mitinu nav,Toties dod zemi ,dzivoklus.Ukraina visa ta nebija.

Draugiem Facebook Twitter Google+