×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Krimas dēļ atceļ Bregoviča koncertu Polijā (4)

Foto: AFP/LETAFoto: AFP/LETA

Polijas mūzikas festivāls “Life Festival Oswiecim” atcēlis plānoto Gorana Bregoviča uzstāšanos viņa nostājas Krimas jautājumā dēļ, raksta poļu laikraksts “Wyborsza”.

Pēc sava marta koncerta Krimā Bregovičs pozitīvi izteicās par pussalas pievienošanu Krievijai un aicināja valstis, kuras noteikušas Krievijai sankcijas, “pārtraukt paranoju”. Kā norāda festivāla rīkotāji, tā mērķis ir iestāties “pret karu un visām agresijas formām, rasismu, antisemītismu, cilvēktiesību pārkāpšanu”, un Bregoviča izteicieni ir pretrunā šai nostājai.

2010. gadā aizsāktais festivāls “Life Festival Oswiecim” ir ikgadējs sarīkojums, un tas norisinās Polijas pilsētā Osvencimā, kur 2. Pasaules kara laikā atradās nacistu koncentrācijas nometne Aušvica-Birkenaua.

Jau iepriekš Bregoviča koncerti tika atcelti Ukrainā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kur tad paliek demokrātija un vārda brīvība!!! Totalitārisms tāds pats kā PSRS laikos, tikai tagad citā iesaiņojumā. Būtu ļāvuši uzstāties un tautai pieņemt lēmumu, izsvilpt vai priecāties par mākslinieku. Nožēlojamā un seklā sabiedrībā mēs tagad dzīvojam, ko diktē politiķi.

  2. Hi! Hi! Hi! Tas vecis ir gan baigais lupata.

  3. pareizi darīja,ka atcēla. Nevajag tādu krievu terorisma atbalstītāju atbalstīt.

  4. Gorans ir moločaga !!

Draugiem Facebook Twitter Google+