×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
3. marts, 2015
Drukāt

Kriminālais horoskops. Uzzini, uz ko spējīgs katras zīmes pārstāvis! (1)

1. Auns

1no12
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kas tevi spēj nokaitināt tik ļoti, ka kļūsi agrsīvs, ļauns un eksplozīvs? Uz ko tu esi spējīgs tik ekstrēmā noskaņojumā? Vai tu esi viltīgs un atriebīgs? Ļaunatminīgs? Vai arī kā vecajā anekdotē “ļaunu nepieminu, bet māju nodedzināt varu…” Uz šiem būtiskajiem jautājumiem atbild kriminālo spēju horoskops.

Nu, ko lai saka. Auns paliek auns. Ak, piedodiet, Auns. Starp citu, labs cilvēks, ja ar viņu nesastrīdas. tas nav ieteicams, kā jau jūs pareizi sapratāt. Šajā zīmē dzimušo spējas aizsvilies par katru nieku jau ir leģendāras. Tāpēc – ar Auniem uzmanīgi. Ja pats esi Auns – vēl uzmanīgāk!

Mēs visi zinām, cik tev grūti neiesaistīties kautiņā, ja kāds ne tā paskatījies uz tavu meiteni vai aizskar tavu cieņu un godu (īsto vai iedomāto). Un vispār – tie, kas izrāda pretestību, tikai pielej eļļu ugunī, bet sekas var būt neparedzamas. Dārgie Auni, saglabājiet mieru, un pasaulē valdīs draudzība un mīlestība!

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Jā tā tiešām ir…..es domāju kad man vienmēr būs taisnība iekuļos dažādos piedzīvojumos.Ja kāds nedod dievs aizskars ar vārdiem manus draugus sargieties…..es vienmēr gribu būt galvenā un jūtos dažreiz ļoti valdīga….gribu valdīt pār visu un visiem.Dažreiz esmu mazliet agresīva……bet es neesmu agresīva ja manus draugus aizskar es arī kļūstu agresīva kad mani aizskar.Takā viss kas tur ir rakstīts taisnība

Draugiem Facebook Twitter Google+