Kultūra
Teātris un kino

“Kriminālās ekselences fondam” jau 30 000 skatītāju1


Kadrs no Oskara Rupenheita kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds”.
Kadrs no Oskara Rupenheita kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds”.
Publicitātes foto

Pašmāju kriminālkomēdijas “Kriminālās ekselences fonds” seansus kopš pirmizrādes 2.februārī apmeklējuši vairāk nekā 30 000 skatītāji, aģentūru LETA informēja filmas veidotāju komandas komunikācijas vadītājs Sergejs Timoņins.

Līdz šim kriminālkomēdija bijusi skatāma vien kinoteātrī “Forums Cinemas”, kā arī noticis īpašs senas Liepājā, taču filmu plānots izrādīt arī citviet Latvijā.

Filmas režisors ir Oskars Rupenheits. Tajā galvenajās lomās iejūtas Lauris Kļaviņš, Andris Daugaviņš, Jana Rubīna, Juris Riekstiņš un Māris Mičerevskis.

Saistītie raksti

Kinolente stāsta par Imantu Veidi, kurš, rakstot scenāriju seriālam par krāpniekiem, kopā ar draugu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci blēži Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta kaimiņiene.

Filma uzņemta bez valsts atbalsta. Projekta radošā komanda 2015.gadā ar iedzīvotāju atbalstu filmas veidošanai savāca 10 000 eiro finansējumu.

LA.lv