×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
18. marts, 2014
Drukāt

Krisam Braunam nāksies palikt cietumā līdz aprīlim

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

(FILES) Recording artist Chris Brown arrives on the red carpet at the Staples Center for the 55th Grammy Awards in Los Angeles, California,in this February 10, 2013 file photo. Tempestuous US singer Chris Brown has checked into a California rehab facility two days after being charged over an altercation in Washington, a spokesman and reports said October 30, 2013. The 24-year-old, who is still on probation after infamously assaulting former girlfriend pop star Rihanna in 2009, could spend up to three months in the rehab clinic in Malibu, according to celebrity news website TMZ. "Chris Brown has elected to enter a rehab facility," said a statement sent to AFP by a publicist. "His goal is to gain focus and insight into his past and recent behavior, enabling him to continue the pursuit of his life and his career from a healthier vantage point." AFP PHOTO Frederic J. BROWN

Losandželosas tiesa lēmusi, ka skandalozajam amerikāņu dziedātājam Krisam Braunam ieslodzījumā būs jāpaliek līdz nākamajai tiesas sēdei 23. aprīlī.

Kā jau ziņots, sestdien Brauns tika arestēts rehabilitācijas klīnikā, kur viņš iziet tiesas nozīmētu psihoterapijas kursu saistībā ar vairākiem izraisītajiem kautiņiem.

Losandželosas Augstākās tiesas tiesnesim Džeimsam Brendlinam bažas bija sagādājusi frāze, ko Brauns izteica rehabilitācijas centrā. “Es labi protu apieties ar ieročiem un nažiem,” centrs atreferēja dziedātāja teikto. To viņš paziņojis grupu psihoterapijas seansā, kad bija jāpastāsta, kas viņam vislabāk padodas.

Brauns esot ignorējis darbiniekus, kad tie likuši viņam nodot analīzes narkotiku pārbaudēm, kā arī uzturējies kādas pacientes sabiedrībā, lai gan viņš pats bija parakstījies par netuvošanos sieviešu dzimuma pacientēm tuvāk par 60 centimetriem.

Kā jau ziņots, novembrī tiesa piesprieda Braunam trīs mēnešu psihoterapijas kursu rehabilitācijas centrā. Vēlāk termiņš tika pagarināts par vēl diviem mēnešiem.

Joprojām ir spēkā Braunam piespriestais pārbaudes laiks par dziedātājas Rianas piekaušanu 2009. gadā.

Tā laikā Brauns vairākkārt aizturēts par iesaistīšanos kautiņos. Nesenākajā no tiem Vašingtonā cieta kāds fotogrāfs.

Tiesas sēdē tika nolasīts rehabilitācijas centra atzinums, ka Brauns ciešot no bipolārajiem traucējumiem un posttraumatiskā stresa sindroma. “Pie Brauna kunga agresivitātes un fiziskajiem uzbrukumiem vainojami neārstēti garīgās veselības traucējumi, miega bads un mēģinājumi pašam ārstēties ar nepiemērotiem līdzekļiem,” uzskata psihiatri.

Brauna piektā albuma “X” iznākšana vairākas reizes atlikta. Jauns izdošanas datums pagaidām nav nolikts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+