Krišjānim Rēdliham vienas spēles diskvalifikācija 0

Rīgas “Dinamo” aizsargs Krišjānis Rēdlihs par sitienu pretiniekam iepriekšējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā pret Horvātijas komandu Zagrebas “Medveščak” saņēmis vienas spēles diskvalifikāciju, informē līga.
Kā zināms, aizvadītajā mačā trešdien “Dinamo” savā laukumā cieta zaudējumu ar 1:2.
Spēles otrajā trešdaļā jau pēc 80 spēlētām sekundēm, kad rezultāts bija 1:0 mājinieku labā, Rēdlihs ar ceļgalu iesita pretiniekam slovākam Marekam Kvapilam, par ko nopelnīja noraidījumu uz 5+20 minūtēm.
Pēc epizodes noskatīšanās KHL Disciplinārlietu komiteja, sekojot līgas reglamentam, nolēma Latvijas aizsargam piešķirt arī vienas spēles diskvalifikāciju.
Zīmīgi, ka tieši tās otrā perioda piecas minūtes, kuras rīdzinieki aizvadīja mazākumā pēc Rēdliha noraidīšanas, arī bija izšķirošās šajā mačā. Pirmos vārtus “Medveščak” guva jau pēc nepilnas pusotras minūtes vairākumā, kad pēc individuālā gājiena izcēlās somu uzbrucējs Ese Sārinens. Savukārt vēl pēc pusotras minūtes sekmīgu individuālo gājienu veica arī Kvapils, kas ļāva “Medveščak” jau izvirzīties vadībā ar 2:1. Atlikušās divas mazākuma minūtes rīdzinieki izturēja.
Nākamo maču Rīgas klubs aizvadīs piektdien, “Arēnā Rīga” spēkojoties ar Slovākijas klubu Bratislavas “Slovan”.
KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas “Dinamo” ar 15 punktiem 12 mačos atkritusi uz 11.vietu.