×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

Kriss Brauns apsūdzēts vēl viena vīrieša piekaušanā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Singer Chris Brown appears in court for a probation progress report hearing on February 6, 2013 in Los Angeles, California. Brown pleaded guilty to assaulting his girlfriend, singer Rihanna, after a pre-Grammy Awards party in 2009. Prosecutors have alleged that he has failed to meet the terms of his probation. AFP PHOTOS / POOL / DAVID MCNEW

Skandalozais R&B dziedātājs Kriss Brauns apsūdzēts vēl viena vīrieša piekaušanā.

Ceturtdien Malkolms Osbons Kalifornijas Augstākajā tiesā iesniedza prasību pret dziedātāju. Viņš apgalvoja, ka Brauns ar miesassargiem esot viņam uzbrucis basketbola spēles laikā sporta zālē.

Osbons esot pārmetis Braunam spēles noteikumu pārkāpšanu, bet viņš spītīgi turējis bumbu un draudējis “pielietot šīs rokas pret” Osbonu.

Pēc tam piesteigušies miesassargi un kopā ar Braunu uzbrukuši Osbonam. Viņi “sita, spēra, rāva un kāpa ar kājām” uz vīrieša ķermeņa un galvas.

Osbons vērsies tiesā gan pret Braunu, gan arī sporta zāles administrāciju, kuru vaino nolaidībā.

Kā jau ziņots, novembrī Braunam par vīrieša piekaušanu Vašingtonas viesnīcas ārpusē tika piespriestas 90 dienas rehabilitācijas klīnikā. Viņš pārkāpis pārbaudes laiku, kas 2009. gadā tika piemērots par popdziedātājas Rianas piekaušanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+