×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
19. oktobris, 2016
Drukāt

Kristaps Klauss atsauc savu kandidatūru uz VID vadītāja amatu (4)

Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss.Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss.

Foto - LETA

Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Kristaps Klauss atsaucis savu kandidatūru uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja amatu.

Klauss aģentūrai LETA sacīja, ka kandidatūru atsaucis, jo savu turpmāko darbību redz mežu nozarē. Vaicāts, kāpēc sākotnēji pieteicies, viņš norādīja, ka tā bija sociāli atbildīga rīcība, kas deva viņam iespēju atbildīgajai komisijai izklāstīt savu redzējumu par VID turpmāko darbību.

Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors iepriekš izteicies, ka pieteicies konkursā, jo jūtot lepnumu par savu valsti. Viņš pauda, ka apzinoties, ka citi kandidāti būšot par viņu spēcīgāki.

LTV raidījums “Panorāma” iepriekš vēstīja, ka VID ģenerāldirektora konkursa trešajai kārtai izvirzīti Andris Ņikitins, Kaspars Rumba, Ilze Cīrule un Klauss.

Kā iepriekš ziņoja TV3 raidījums “Nekā personīga”, Ņikitins ir Latvijas Bankas Finanšu stabilitātes pārvaldes vadītāja vietnieks, kurš savulaik bijis “Rīgas miesnieka” valdes priekšsēdētājs, vēlāk strādājis AS “Nordeka” un AS “Balta”. 2004.gadā viņš sāka darbu Latvijas Bankā, kur bijis valdes loceklis un atbildējis arī par iepirkumiem.

Rumba ir nodokļu plānošanas speciālists no auditorfirmas “Deloitte Latvia” un VID vadītāja konkursā pieteicies, jo gribot palīdzēt attīstīt Latvijas tautsaimniecību. “Galvenais pamudinājums ir tas, ka VID ir pietiekami liela nozīme tautsaimniecības attīstībā un tuvākajos gados mums ir daudz izaicinājumu, IKP neaug, un es ceru, ka, ieviešot noteiktas izmaiņas ieņēmumu dienestā, Latvijas tautsaimniecība varētu augt straujāk un ilgtspējīgāk,” teicis Rumba.

Cīrule gribot izmainīt VID darbu, un tam palīdzēšot viņas līdzšinējā pieredze apdrošināšanas kompānijās “Balta” un “Gjensidige Baltija”.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Santa Klauss varbūt iznāks.

  2. drīz paliks tikai tas pretendents , kas vajadzīgs ” saimniekiem ” !

  3. Žēl, ka Klauss atteicās, bija cerīga kandidatūra, vadītājs ar konstruktīvu pieeju!Laikam jau palūdza!

  4. Klausam te nav jāstāsta pasakas par atteikšanās iemesliem un jāspēlē teātris. Nopietns cilvēks tā nedara, jo ir daudz citu iespēju , kā izklāstīt savu viedokli. Vēl jo vairāk, ja viņš jūtas šīs valsts patriots. Vienkārši viņu palūdza…

Draugiem Facebook Twitter Google+