×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
15. februāris, 2017
Drukāt

Kristaps Porziņģis solījis precēt tikai latvieti. Brālis Jānis gan gozējas ar amerikāņu modeli! (4)

Foto - EPA/LETA/InstagramFoto - EPA/LETA/Instagram

Pēdējās dienās katrs sevi cienošs slavenību apskatnieks pieminējis šobrīd slavenākā latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa brāļa un menedžera Jāņa attiecības ar amerikāņu modeli Gabrielu Nīriju, savukārt Kristaps žurnāla “Mājas Viesis” jaunākajā numurā, kur publicēta intervija ar abu brāļu vecmāmiņu Antonija Trumsiņa, citēts sakām, ka par sievu ņemšot tikai latviešu meiteni. Vai tā notiks, rādīs laiks!

Kristaps Porziņģis nudien ir iekārojams līgavainis – ne tikai slavens un izskatīgs, arī viņa alga pašlaik ir vairāk nekā četri miljoni dolāru gadā. Basketbola speciālisti spriež, kā nākotnē viņš varētu pelnīt krietni virs 20 miljoniem dolāru gadā. Papildus tam sporta preču ražotājs “Adidas” apņēmies maksāt Kristapam trīs līdz sešus miljonus dolāru gadā par savas produkcijas reklamēšanu.

Tā ir milzu nauda tik jaunam cilvēkam, un Latvijas basketbolā jau ir Andra Biedriņa piemērs, kad pēc daudzmiljonu līguma noslēgšanas Biedriņa karjera gāja tikai uz leju. Vecmamma gan ir pārliecināta, ka lielā nauda Kristapu nesamaitās. “Mēs vienmēr esam kārtīgi strādājuši, viegli nekas nav nācis, un arī Kristapam ir tāpat,” žurnālam “Mājas Viesis” atklāj vecmāmiņa. Puika jau no mazām dienām visu savu dzīvi veltījis basketbolam. “Kad viņš bija pavisam maziņš, pie durvīm bija piestiprināts grozs, un viņš jau meta bumbu iekšā.” Vecmāmiņa atceras, ka sevišķi grūti Kristapam klājies pusaudžu gados, kad viņš aizbrauca dzīvot un trenēties Spānijā.

Antonija tic, ka Kristaps pēc karjeras beigām noteikti atgriezīsies dzimtenē. “Kas ir pieķēries Latvijai, tam ir grūti no viņas šķirties.” Kristaps vecmammai arīdzan solījis, ka meklēs tikai latviešu līgavu, nevis kādu amerikānieti.

Kristaps ar savu algu noteikti varētu atļauties nopirkt vecmammai kādu greznāku mitekli par nelielo Alsungas mājiņu, bet Antonija nekur negrib pārvākties. “Es šeit ļoti labi jūtos.” Viņa atzīst, ka ir ļoti grūti kaut ko pieņemt no bērniem. “Labāk es viņiem kaut ko iedodu nekā saņemu. Bet es zinu – ja būs vajadzīgs, bērni man palīdzēs.”

Jau otro gadu Ņujorkā kopā ar NBA kluba Ņujorkas “Knicks” basketbolistu Kristapu Porziņģi (21) dzīvo viņa vecākais brālis un aģents Jānis Porziņģis (34). Pērn Jānis, kuram līdz šim nav bijis ilgstošas attiecību pieredzes, atklāja, ka sievietes izskats ir ļoti svarīgs, bet ne mazāk svarīgs ir arī saturs, kas aiz tā slēpjas un ideālā variantā tam visam jāsalīmējas kopā. Tāpat viņš arī izteica vēlmi labprāt veidot attiecības ar kādu latviešu meiteni.

Tomēr, kā šonedēļ vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”, izskatās, ka Jāņa simpātijas iekarojusi amerikāņu modele Gabriela Nīrija (24). Tiesa, pats Jānis šīs attiecības nekomentē.

Gabrielas māte ir vāciete, bet tēvs afroamerikānis. 18 gadu vecumā viņa piedalījās populārajā televīzijas šovā “Amerikas nākamā topmodele”, ko vada amerikāņu supermodele un viena no “Victoria’s Secret” eņģeļiem Taira Benksa (43).

FOTO NO JĀŅA DRAUDZENES GABRIELAS INSTAGRAM PROFILA

Sundazed on a Sunday with bae. ☀️ @porzingis

A post shared by GABI (@gabriellekniery) on

Monday blues…is it Friday yet? #IAmTheParty

A post shared by GABI (@gabriellekniery) on

Hide and go seek?! If they don’t open the gates to heaven.

A post shared by GABI (@gabriellekniery) on

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Kāda Kristapam DZĪVES-GUDRA vecmāmiņa … Ļoti labi, ka par viņu uzrakstījāt!
  Jau otro gadu Ņujorkā kopā ar NBA kluba Ņujorkas “Knicks” basketbolistu Kristapu Porziņģi (21) dzīvo viņa vecākais brālis un aģents Jānis Porziņģis (34)…
  Vērojot Jāņa privāto dzīvi ( redzam foto!) sāk mākt šaubas par viņa kā sportista aģenta spējām – sorri! ja kas!
  Vai nav aizkustinoši redzēt kā jaunieši pastaigājas pa Bruklinas nomali ar miskastēm fonā …Kas bijis Amerikā zina, kas ir un kas dzīvo Bruklinā …

 2. Gudra vecmāmiņa. Par nācijas pašsaglabāšanos jādomā. Pasaules pilsoņu pietiek.

 3. Malacis Kristaps!!
  godīgi sakot nesaprotu savu izcelsmi tik zemu vērtējošos. Tas ir pašnovērtējums. Nabadzības apliecība pašam sev.

 4. Vienvārdsakot – pajoliņš.

Draugiem Facebook Twitter Google+