×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
26. februāris, 2016
Drukāt

Radīt skaistumu ir stilīgi. Saruna ar aktieri Kristapu Rasimu (4)

Foto - Jānis DeinatsFoto - Jānis Deinats
Uzziņa

Kristaps Rasims, aktieris, pasākumu vadītājs

Dzimis 1987. gada 21. februārī Kārsavā,

Kopā ar brāli Gunti nodibinājis grupu "Bez PVN", dzied latgaliski,

Kādreizējais Dailes teātra aktieris,

Spēlē Jezupu LTV seriālā "Ugunsgrēks",

Uzvarējis TV3 šovā "Izklausies redzēts" 2. sezonā,

Dzīvesbiedre Baiba Neja, estētikas speciāliste Dr. Mauriņa lāzermedicīnas klīnikā, bērni – Ernests un Terēze.

Čaks Berijs, Žoržs Siksna, Romualds Ancāns, Ostins Pauers, Kīts Flins, Džo Kokers… Ak, kā aktieris KRISTAPS RASIMS viņos spēj iemiesoties! Tas tik ir meistars! – tā pārsteigumā gavilējām pie televizoru ekrāniem, skatoties “TV3” šovu “Izklausies redzēts”. Tāpēc vēl interesantāk, kāda būs viņa muzikālā monoizrāde “Personības dalīšanās”, ar ko aktieris marta sākumā dosies tūrē pa Latviju. Kas viņu dzen? Vai tiešām daudzās atveidotās personas vēl arvien ir aktierī iekšā un neliek viņu mierā?

– Kā izdomājāt monoizrādi “Personības dalīšanās”, par ko tur būs?

– Jā, aiziet! – teicu, kad piezvanīja režisors Valdis Pavlovskis un rosināja veidot jaunu izrādi. Mana pamatprofesija visu laiku laužas ārā, un gribu sevi realizēt. Kopš šova “Izklausies redzēts” manī mājo daudz cilvēku un saprotu – es tāds neesmu vienīgais. Mums katram ir daudzas lomas. “Personības dalīšanās” būs monologs par mums, par mūsu vājībām, par tieksmi rauties pēc ērtākas un labākas dzīves, bet tas notiks caur manu prizmu – ironizēšu pats par sevi. Visģeniālākie komiķi sāk ar to, ka pasmejas par sevi, tad drīkst arī par citiem mazliet pajokot.

– Jā, šovā “Izklausies redzēts” visus pārsteidza jūsu spēja iemiesoties. Nu, kā tas ir iespējams?

– Nezinu. Tas būtu tāpat, kā simtkājim jautāt, kā viņš iet. Jā, es aizrāvos, man pārvērtības ļoti patika. Kad šova producenti man zvanīja un aicināja piedalīties, bija ātri jādod atbilde, pateicu jā un pēc tam domāju: ko es izdarīju, man viss septembris jau saplānots. Uzzinājis, ka pārējie dalībnieki ir dziedātāji ar spēcīgām balsīm un skatuves pieredzi, domāju – un ko es tur darīšu? Bet sāku rīkoties. Noskatījos šova iepriekšējās sezonas raidījumus un prātoju – kas ir tas, kas mani kā skatītāju uzrunā. Sapratu – neesmu dziedātājs, bet tas nenozīmē, ka būtu nekam nederīgs. Arī man ir savas stiprās puses. Un, protams, ņēmu talkā savu akadēmisko izglītību un sāku vērtēt – nevis, kā mans atveidojamais cilvēks dzied, bet gan – kāds viņš ir, kāda ir viņa dzīve, par ko cīnās, kādā krāsā viņam mājās ir tapetes. Katru no tēliem uztvēru kā minilomu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Forši.Malacis ,man prieks 🙂

  2. kas tas tāds??????????

  3. Cīnās par reitingiem.

  4. Kristapu Rasismu?

Draugiem Facebook Twitter Google+