×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. marts, 2012
Drukāt

Kristīna Deivisa vēlas būt laba māte adoptētajai meitiņai

davisa_kristina

Seriāla “Sex and the City” (“Sekss un lielpilsēta”) aktrise Kristīna Deivisa nezina, vai adoptēs vēl kādu mazuli, jo šobrīd visas rūpes velta meitiņai Džemmai Rouzai.

47 gadus vecā aktrise meitenīti adoptēja pagājušogad. Viņa uzsver, ka vēlas visu uzmanību veltīt tam, lai būtu laba māte Džemmai Rouzai, un šobrīd neplāno adoptēt vēl vienu bērnu.

“Nebiju par to domājusi, jo raizējos par pirmo bērnu,” viņa atklāj. “Kad viņa ienāca ģimenē, es nodomāju: “Hei, es to varu, man izdodas.” Es to rūpīgi apdomāju, taču esmu vientuļā māte, tāpēc vēlos veltīt viņai visu uzmanību un zināt, ka daru visu pareizi.”

Deivisas atveidotā Šarlote seriālā “Sekss un lielpilsēta” adoptēja meitenīti vārdā Rouza. Aktrise uzskata, ka tas viņai neapzināti licis meitai izvēlēties tādu pašu vārdu.

“Biju pavisam aizmirsusi, ka “Seksā un lielpilsētā” man arī bija bērns vārdā Rouza, un, tā kā šo visu turēju noslēpumā un nevienam nestāstīju par vārda došanu vai adopciju, pati nepamanīju saistību,” viņa teica.

“Kad to paziņojām, visi domāja: “Ā, viņa deva tādu vārdu par godu “Seksa un lielpilsētas” bērnam.” Es to nedarīju ar nodomu, nepavisam,” sacīja aktrise. “Rouzu viņai gandrīz ieliku kā pirmo vārdu, jo domāju, ka tas ir ļoti skaists. Vai nav jocīgi? Man šķiet, tas bija neapzināti aizķēries prātā.”

Par spīti baumām par strīdu starp viņu un pārējām seriāla aktrisēm Sāru Džesiku Pārkeri, Kimu Ketrelu un Sintiju Niksoni, Deivisa apgalvo, ka viņas joprojām ir labas draudzenes.

“Mūs jau var uzskatīt par ģimeni. Esam strādājušas kopā neticami ilgi, aptuveni 15 gadus,” viņa teica amerikāņu sarunu šovā “Anderson”. “Es decembrī biju šeit un noskatījos Kimas uzstāšanos Brodvejā. Ar savu meitiņu apciemoju Sāras mazuļus. Apciemojām arī Sintijas bērnus. Sintija uzstājas Brodvejā, un nākamnedēļ es viņu tur redzēšu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+