×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. augusts, 2014
Drukāt

Kristīna Hendriksa, tiekot pie lomas seriālā “Mad Men”, paliek bez aģentūras

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Populārā seriāla “Mad Men” zvaigzne Kristīna Hendriksa intervijā britu laikrakstam “The Guardian” atklājusi, ka viņas aģentūra atteikusies aktrisi atbalstīt, kad viņa dabūja lomu šajā seriālā.

“Tā ir laikmeta drāma, kam nebūs nekādu panākumu. Mums vajag, lai tu pelni, un šis seriāls nekādu peļņu mums nenesīs,” tā Hendriksai teikusi viņas aģentūra, kas no aktrises pēc tam pilnībā novērsās.

Par spīti aģentūras attieksmei, Hendriksai un viņas menedžerim ļoti patika aktrises loma šajā seriālā. Hendriksa, kura jau iepriekš bija atveidojusi nelielas lomas dažos citos populāros seriālos, saskatīja “Mad Men” potenciālu.

“Es esmu filmējusies vairākos seriālos, kuriem paredzēja milzīgu popularitāti daudzu sezonu garumā, bet tā nenotika. Tas liek domāt, ka neko jau nevar zināt, tādēļ man šķita, kāpēc gan nefilmēties seriālā, kas tiešām iepaticies – varbūt tam tomēr būs panākumi?” sprieda aktrise.

Maijā sāka demonstrēt filmu “God’s Pocket”, kurā Hendriksa tēlo kopā ar aktieri Filipu Sīmoru Hofmanu. Filmas režisors ir vēl viena “Mad Men” zvaigzne Džons Slaterijs.

“Man visu laiku ir tāda sajūta, ka es viņu vēl satikšu,” aktrise saka par mūžībā aizgājušo Hofmanu. “Tagad, skatoties šo filmu, man šķiet, ka es tādā veidā godinu viņu. Man paveicies, ka esmu ar viņu kopā filmējusies. Es jūtos reizē pagodināta un noskumusi.”

“Mad Men” pēdējās sezonas otrās daļas sērijas būs skatāmas nākamgad.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+