×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
14. aprīlis, 2015
Drukāt

Kristīne Opolais debitēs Parīzes Bastīlijas operā

Foto: LETAFoto: LETA

Ar titullomu Antonīna Dvoržāka operas “Nāra” iestudējumā soprāns Kristīne Opolais 16. aprīlī debitēs Parīzes Bastīlijas operā, pavēstīja sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Jakovļeva.

Kanādiešu režisora Roberta Karsena veidotā operas “Nāra” iestudējuma pirmizrādē pirms vairākiem gadiem Nāras lomu dziedāja Renē Fleminga, bet princis bija Sergejs Larins. Kristīnes Opolais skatuves partneris Prinča lomā būs Pāvels Černohs. Pie diriģenta pults Kristīnes Opolais debijas izrādēs būs jaunais čehu diriģents Jakubs Hruša.

Kristīne Opolais atzīst, ka ir ļoti patīkami un svarīgi Parīzes operā debitēt lomā, kas māksliniecei ir īpaši tuva, mīļa un karjerā būtiska. Līdz šim Kristīnei Opolais bijuši vairāki piedāvājumi dziedāt Parīzes operā, bet tikai tagad līdz ar Nāras lomu sarunas ir īstenojušās.

Kristīne Opolais atzīmē: “Ir liels prieks izdzīvot man tik tuvo lomu šarmantā un romantiskā režisora skatījumā, kas ļoti atšķiras no manas iepriekšējās pieredzes šajā lomā Bavārijas Valsts operā Minhenē, kur Martins Kušeja skatījumā režija balstījās uz dziļi psiholoģiskiem Nāras pārdzīvojumiem un viņas izkropļoto seksuālo pieredzi. Roberta Karsena režija ļaus pilnībā atdoties mūzikai un jūtu pasaulei bez tās tumšajām pusēm.”

Aprīlī gaidāmas četras operas “Nāra” izrādes ar Kristīni Opolais titullomā – 16., 18., 23. un 26. aprīlī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+