×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
22. novembris, 2013
Drukāt

Kristīne Opolais veiksmīgi uzsākusi sezonu (2)

Tatjanas Vlasovas fotoTatjanas Vlasovas foto

Soprāns Kristīne Opolais veiksmīgi uzsākusi sezonu un aktīvi gatavojas jauniem izaicinājumiem tās turpinājumā.

Jau 22. novembrī Kristīne Opolais atkal atgriezīsies uz Cīrihes operas skatuves, lai dziedātu titullomu vairākās Leoša Janāčeka operas „Jenūfa” izrādēs. Šajā Dmitrija Čerņakova iestudējumā viņas skatuves partneris Števas lomā būs Latvijas opermīļiem labi pazīstamais čehu tenors Pāvels Černohs (Pavel Cernoch).

Pirms pāris nedēļām Kristīne Opolais ar panākumiem dziedāja titullomu Antonīna Dvoržāka operas „Nāra” iestudējumā Bavārijas Valsts operā Minhenē. Ar šo operteātri mākslinieci saista nozīmīgi plāni – janvāra sākumā viņa uz šī teātra skatuves iejutīsies Tatjanas lomā Pētera Čaikovska operā „Jevgeņijs Oņegins”, bet 10.februārī tur gaidāma Volfganga Amadeja Mocarta operas „Tita žēlsirdība” pirmizrāde, kas būs arī mākslinieces debija Vitēlijas lomā. Abos iestudējumos Kristīne Opolais sadarbosies ar diriģentu Kirilu Petrenko, kurš kopš septembra ir Bavārijas Valsts operas galvenais diriģents.

Savukārt novembra sākumā Kristīne Opolais kopā ar orķestri Filarmonica della Scala sniedza itāļu mūzikas programmu Minhenē un Luksemburgā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik ilgi karāsies šis *** Jūsu “LAvīzes” atvērumā? Lūdzu Aizvāciet Jocīgo Būtni!

  2. Stāsti par paklupušo un netīrumu spainī iekritušo kundzīti lūdzu nepublicēt! Atbildēt

    Stāstus par šo personu Lūdzu vairs nepublicēt. Tas aizvaino katra latvieša morālās un mākslinieciskās Jūtas. Lai dzied ” neaizstājamajam, vienreizējam, nesalīdzinamajam DILETANTAM un AFĒRISTAM”. Lūdzu atbrīvojiet Latvijas Ziņu telpu no šī “kauna traipa”.

Draugiem Facebook Twitter Google+