Apbrīno

Kristīne Šomase izdod savu otro dziesmu “Pāri visam” no gaidāmā pirmā solo albuma 0

Foto – youtube.com

Kristīni Šomasi kā dziedātāju plašāka sabiedrība ievēroja televīzijas šovā Okartes Skatuve. Piedalījusies neskaitāmos konkursos, kādu laiku muzikāli ieturējusi pauzi, bet nu atgriezusies, lai piepildītu savu sapni par savu pirmo solo albumu. Nesen izdota solo albuma tituldziesma “Saki, saki” un nu klausītāju rokās tiek nodota albuma otrā dziesma “Pāri visam”.

Dziesmas “Pāri visam” mūzikas autors ir Gaitis Lazdāns, bet tekstu sarakstījis Mārtiņš Taranda. Dziesmu ierakstīja un producēja Gaitis Lazdāns (GaLaPro Music 2017). Dziesmas video filmēja Kaspars Dvinskis jeb DJ Dween.

“Mīlestība ir izeja uz pasauli, kurai nav robežas un kura nebeidzas!..”, šādi jauno dziesmu īsi raksturo Kristīne Šomase. Mīlestība ir cerība un ticība, un par to ir dziesma, kas stāsta, ka pāri visam ir mīlestību, kuru nereti mūsdienas mēs piemirstam.

Dziesmas mūzikas autors Gaitis Lazdāns par kopdarbu: “..Runājot par Kristīnes jauno dziesmu gribu teikt divus lielus paldies par sadarbību diviem talantīgiem cilvēkiem – dziesmas teksta autoram Mārtiņam Tarandam un dziedātājai Kristīnei Šomasei. Esmu priecīgs un gandarīts par mūsu sadarbības rezultātu un ceru, ka arī klausītājiem jaunā Kristīnes dziesma “Pāri visam” būs tīkama!..”

Teksta autors ir jauns, talantīgs puisis, kas arī piedalījās pašmāju Xfaktora pirmajās atlasēs – Mārtiņš Taranda. “..Īsumā, dziesma ir par pieļautām kļūdām, sapņiem, kas nepiepildījās un cerību, ka viss reiz var piepildīties. Sava veida atvainošanās vēstule. Dziesma ir skumja, bet cerīga, ka viss kas notiek tikai stiprina un bagātina mīlestību. Šī dziesma nav konkrēti par mani. Daudzi var asociēt šo dziesmu ar sevi un savu pieredzi, tieši ar tādu domu arī rakstīju šo dziesmu, lai viņa būtu pielāgojama jebkuram, un tajā pašā laikā, katram nedaudz savādāk!..”

Kristīne Šomase: “..Dziesma sevi ietver spēcīgu mīlestību, kuru patiesība mēs katrs esam jutuši, tikai citādāk, savādākā situācijā, jo dziesma ir ļoti plaša, pati mīlestība jau ir plašs jēdziens. Kad Gaitis šo dziesmu man deva klausīties es teicu, ka es šo gribu ieziedāt, bet tajā brīdi tik lielu uzmanību tekstam nepievērsu, bet tagad es saprotu, ka šajā dziesma ir daļa manis, manas sirds sajūtas, atmiņas, ticība un cerība tam, ka mīlestība spēj uzvarēt visu pat negaisu. Vieglāk šo dziesmu iedziedāt mani iedvesmoja kāds notikums vasarā. Biju ciemos pie saviem skolotājiem – mūzikas skolotāji no sākumskolas laikiem, ieraudzīju viņu mīlestības svētku karogu, kur minēts, ka šogad viņu kāzu jubileja svin 27 gadus, un atvadoties viņi sadevās rokās, tā ir patiesa mīlestība, kopā esot daudz gadus spēt sadoties rokas, kopīgiem spēkiem ar bērnu palīdzību uzcēluši mājiņu, tas viss ar savām rokām. Šādi laimīgi cilvēki iedvesmo un liek ticēt skaistai un patiesai mīlestībai, tādi viņi ir – Aizupieši no Valmieras. Paldies Jums, ka mani iedvesmojāt!..”

LA.lv