Apbrīno

Kristīne Šomase izdod savu pirmo dziesmu “Saki, saki” no rudenī gaidāmā pirmā solo albuma 1

Foto – youtube.com

Kristīni Šomasi kā dziedātāju plašāka sabiedrība ievēroja televīzijas šovā “Okartes Skatuve”. Piedalījusies neskaitāmos konkursos, kādu laiku muzikāli ieturējusi pauzi, bet nu atgriezusies, lai piepildītu savu sapni par savu pirmo solo albumu. Dziesma “Saki, saki” ir albuma tituldziesma no rudenī gaidāmā pirmā solo albuma.

Mūzikas autors ir DJ Dween, vārdu autors – Andris Kivičs, video operators – Kaspars Kambars, videomontāža – DJ Dween production. Dziesmas demo tapis jau pirms 3 gadiem, bet toreiz Kristīne bija meitiņas gaidībās un nolēma, ka dziesma jāiedzied vēlāk, bet šodien dziesma piedzīvo pirmizrādi! Trīs gadus lolota dziesma, meitiņas iedvesmota nonāk Jūsu rokās! Kristīne Šomase: “..Šodien tiek izdota dziesmas, kas man ir tik mīļa, jo pati biju maza un patika man pa kokiem lēkāt, blēņas taisīt, tad tas šķita, kas traks, bet kad iepazinos ar baikeriem es sapratu, kas viss kas bijis bērnības trakumi ir bijis nieks, tieši šīs ir emocijas un adrenalīns! Un pats galvenais – dziesma ir par mīlestību, taču šoreiz ne par divu cilvēku jūtām, bet gan tā ir veltīta ik vienam, kam sirdij tuvas trakas lietas, neskatoties uz to cik Jums ir gadu! Es apbrīnoju šos cilvēkus par drosmi kāpt uz baika, kvadracikla un citiem rīkiem kā arī neviens jau nebūtu traks, ja nebūtu tādi arī Jūsu draugi. Šī dziesma, lai Jums ir kā himna par Jūsu drosmi, degsmi un bezbailību! Tās emocijas, kuras vārdos izstāstīt nevar tās ir jāpiedzīvo!..”

Video tapšanā piedalījās, atbalstīja tik daudzi cilvēki, draugi, paziņas, ka Kristīne visiem vēlas teikt paldies: paldies Autosporta komandai Ciedra raicing; darba klientam Raivim Ūdrim (izaicinājumu meklētājam) par video materiāliem ar kvadraciklu un mocīti, draugiem Goltiņu ģimenei, Jurim Lielkājam par videomateriālu motociklu izbraucienu lietainajā dienā, draugiem no Valmieras – Valkas par baiku dalību video, Solvitai un Raivi Baložiem par viesmīlību, jautri pavadītu dienu, smiekliem un atbalstu mūzikas video klipa filmēšanā, Renāram Mastiņa, par to, ka viņš ir vienkārši reāli foršs džeks un viņa mati (!), DIGIFIX komandai par atbalstu, sapratni un viedokli, Ivo Laumanim par mūzikas video idejas realizēšanu, papildspēku iesaistīšanu un atbalstu ar savu dalību, kā arī par neatlaidību pret to, ka man pašai jāizdara, kas tāds, kas prasa adrenalīna devu – viņš pierunāja mani izlidot ar deltaplānu (!), Kasparam Kambaram par video materiālu iefilmēšanu, Ivo Buģim par konsultāciju video montēšanas procesā, paldies Vivitai Leismanei par menedžmentu, atbalstu un ticību maniem spēkiem, paldies arī Edgaram Balodim (Leny) par ģitāras iespēli, paldies manai ģimenei, meitiņas un visiem tiem, kas tic maniem sapņiem un to piepildījumam!

Kristīne Šomase par video: “..Video idejas autore esmu es pati. Ideja atnāca pati, jo kāda diena klausoties šo dziesmas demo es zināju, ka dziesma būs par trakām lietām, cilvēkiem, kuriem dzīvē pietrūkst adrenalīns, par tiem, kas mīl darīt to, ko sirds kāro, spēj piecelties pēc kritiena un turpināt braukt uz bike vai kvadracikls. Video klips ļoti vienkārši atspoguļo trako cilvēku mīlestību pret adrenalīnu, kas vienam šķiet bailēs pārākas par visu otram ir tīrais nieks. Šo ideju izteicu Dweenam un Ivo Laumanis un viņi aši reaģēja ar to, ka palīdzēja atrast cilvēkus, kas piedalījās klipā!..”

Jau rudenī Kristīne Šomase saviem faniem un atbalstītājiem prezentēs savu pirmo solo albumu. Dziesma “Saki, saki” ir albuma tituldziesma! Kristīne: “..Albuma nosaukumu vēl neatklāšu, bet tas būs īpašs ar to, ka tajā būs dziesmas, kas man ir ļoti mīļas, manis iedziedātas, sarakstītas. Tas būs stāsts par mani no pirmās dziesmas ierakstīšanai līdz šodienai!..”

LA.lv