Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
27. aprīlis, 2014
Drukāt

Kristīnes Želves grāmata iznāk Igaunijā

Foto: LETAFoto: LETA

Igaunijas literatūras sērijā “Loomingu Raamatukogu”, kuru izdod izdevniecība “Kultuurileht”, ir tapis kinorežisores un rakstnieces Kristīnes Želves grāmatas “Meitene, Kas Nogrieza Man Matus” tulkojums igauņu valodā, vēsta grāmatas tulkotājs Hanness Korjuss.

Kristīne Želve būs arī šī gada Tallinas starptautiskā literatūras festivāla HeadRead 2014 viešņa līdz tādiem autoriem kā Bens Okrijs (Nigērija), Entonijs Bīvors, Pīters Džeimss, Viljams Boids un Ketrina Merideila (Lielbritānija), Džons Benvils (Īrija), Laionela Šrīvere (ASV), Sjonss (Islande), Jakobs Vedelsbijs (Dānija), britu rakstnieki (Peter James) un (William Boyd), Undīne Radzevičūte (Lietuva), Eduards Uspenskis (Krievija) un citi.

Tāpat Kristīnes Želves grāmata “Meitene, Kas Nogrieza Man Matus” ir iekļauta 2014. gada jūlijā notiekošā 15. igauņu rakstnieku ikgadējā semināra programmā.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+