Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. aprīlis, 2014
Drukāt

Kristīnes Želves grāmata iznāk Igaunijā

Foto: LETAFoto: LETA

Igaunijas literatūras sērijā “Loomingu Raamatukogu”, kuru izdod izdevniecība “Kultuurileht”, ir tapis kinorežisores un rakstnieces Kristīnes Želves grāmatas “Meitene, Kas Nogrieza Man Matus” tulkojums igauņu valodā, vēsta grāmatas tulkotājs Hanness Korjuss.

Kristīne Želve būs arī šī gada Tallinas starptautiskā literatūras festivāla HeadRead 2014 viešņa līdz tādiem autoriem kā Bens Okrijs (Nigērija), Entonijs Bīvors, Pīters Džeimss, Viljams Boids un Ketrina Merideila (Lielbritānija), Džons Benvils (Īrija), Laionela Šrīvere (ASV), Sjonss (Islande), Jakobs Vedelsbijs (Dānija), britu rakstnieki (Peter James) un (William Boyd), Undīne Radzevičūte (Lietuva), Eduards Uspenskis (Krievija) un citi.

Tāpat Kristīnes Želves grāmata “Meitene, Kas Nogrieza Man Matus” ir iekļauta 2014. gada jūlijā notiekošā 15. igauņu rakstnieku ikgadējā semināra programmā.

Pievienot komentāru

Strīdā par Laikmetīgās mākslas muzeja projektu grib no KM piedzīt 749 727 eiro (1)Strīds starp SIA "Jaunrīgas attīstības uzņēmums" un Kultūras ministriju sākās, kad 2004. gada 15. jūnijā KM un Rīgas dome parakstīja nodomu protokolu par Laikmetīgās mākslas muzeja ēkas un jaunas koncertzāles projekta īstenošanu Rīgā.
Draugiem Facebook Twitter Google+