Sports
Citi sporta veidi

Krištopānam sezonas rezultatīvākā spēle Čempionu līgā 16

foto – bgk-meshkova.com

Latvijas handbola labākais spēlētājs Dainis Krištopāns EHF Čempionu līgas spēlē guva astoņus vārtus, palīdzot Brestas “Meškov” ar 30:26 (15:13) pārspēt savu nākamo komandu Skopjes “Vardar”.

Pagājušā gada izskaņā Krištopāns panāca vienošanos ar Skopjes “Vardar”, kas pēc sezonas kļūs par ludzānieša jauno komandu. Aizkulisēs tiek lēsts, ka līgumā ar Maķedonijas klubu summa ir rakstīta ar septiņiem skaitļiem, bet savu lietderību Krištopāns savai nākamajai komandai pagaidām pierāda… spēlēs pret to.

Skopjes “Vardar” ir EHF Čempionu līgas A grupas līdere, tomēr Brestā pārāka bija “Meškov”. Lielā mērā pateicoties Krištopāna sniegumam, kurš realizēja astoņus no 11 metieniem. Dainim tā bija rezultatīvākā spēle šajā EHF Čempiou līgas sezonā.
Sezonas laikā Krištopāns, tāpat kā viņa komandas biedrs serbs Rasto Stojakovičs, ir guvuši pa 63 vārtiem – labākie Brestas komandā un dalīta desmitā vieta EHF Čempionu līgā!

Grupu turnīru “Meškov” pabeigs šonedēļ izbraukumā pret Kielces “Vive”. Uzvaras gadījumā būs iespēja pakāpties pat līdz trešajai vietai, tomēr pats galvenais uzdevums – iekļūšana izslēgšanas spēlēs – jau ir izpildīts.

Vācijas bundeslīgā Ģirts Lilienfelds guva trīs vārtus “Coburg” 30:28 uzvarā pār turnīra tabulas vidusdaļā esošo “Erlangen”. Koburgai tas bija tikai ceturtais panākums šajā sezonā, turnīra tabulā joprojām ir pēdējā vieta, taču atkal dzīva ir neliela cerība par vietas saglabāšanu bundeslīgā – līdz 15. vietai ir piecu punktu deficīts.

Saistītie raksti

Vācijas otrajā bundeslīgā “ThSV Eisenach” komandā pirmos trīs vārtus guvis Toms Lielais, tomēr tas neglāba viņa komandu no 26:27 zaudējuma pret “Saarlouis”. Eizenaha turnīra tabulā saglabā septīto vietu.

Baltijas līgas regulārās sezonas izskaņā Rīgas “Celtnieks” ar 24:28 (13:12, Lazdiņš 6) zaudēja “Kehra” un ar 25:31 (13:14, Freibergs 6) “Viljandi”, paliekot ārpus izslēgšanas spēļu turnīra.
Ar zaudējumi igauņiem – 25:32 (8:17, Ērmanis 8) Pelvā pret “Serviti” – regulāro sezonu pabeidza Latvijas čempioni Dobeles “Tenax”, kas gan jau iepriekš bija nodrošinājuši sezonas turpinājumu ceturtdaļfinālā.

LA.lv