Krištopāns ar pieciem vārtiem kaldina “Vardar” triumfu 0

Iepriekšējo četru gadu Latvijas labākais handbolists Dainis Krištopāns svētdien triumfēja Dienvidaustrumu handbola asociācijas (SEHA) līgā.

7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55
Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Vispirms pusfinālā Krištopāna pārstāvētā Skopjes “Vardar” komanda no Maķedonijas ar 33:24 (17:14) uzvarēja latvieša bijušo klubu Brestas “Meškov” no Baltkrievijas.

Krištopāns šajā cīņā izcēlās ar diviem precīziem metieniem.

Tikmēr Skopjē notikušā finālčetrinieka turnīra finālā “Vardar” ar 26:24 (14:13) pārspēja Zagrebas PPD no Horvātijas.

“Vardar” šajā cīņā izdevās veiksmīgs spēles sākums, un jau pirmā puslaika vidū Skopjes komandas handbolisti ieguva četru vārtu pārsvaru, ko lielā mērā veicināja Krištopāna rezultatīvais sniegums, jo viņš pirmajās 20 minūtēs iemeta četrus vārtus. Tomēr līdz pārtraukumam lielajam PPD pietuvojās līdz minimumam (14:13). Otrajā puslaikā pretinieki vairākkārt panāca izlīdzinājumu, tomēr vadību “Vardar” neatdeva, vēlāk atrāvās un septiņas minūtes līdz spēles beigām ieguva piecu vārtu pārsvaru 25:20, noslēgumā uzvaru arī nosargājot.

Krištopāns uzvaru kaldināja ar pieciem vārtiem, dalot rezultatīvākā spēlētāja godu komandā ar Luku Cindriču. Tāpat latvieša rēķinā divas rezultatīvas piespēles.

Savukārt par finālturnīra vērtīgāko spēlētāju kļuva jau pieminētais Cindričs.

“Vardar” par SEHA līgas uzvarētāju kļuva otro gadu pēc kārtas un ceturto reizi turnīra septiņu gadu vēsturē.

Svētdien “Vardar” Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas ceturtdaļfinālā sacentīsies ar Ķīles THW no Vācijas, uzvarētāju nosakot divu spēļu summā. Pērn Skopjes vienība šajā turnīrā uzvarēja uzvarēja.