Krištopāns Čempionu līgas “Final Four” iesildās ar Maķedonijas kausa un MVP iegūšanu 0

Latvijas handbolista Daiņa Krištopāna pārstāvētā Skopjes “Vardar” kļuvusi par Maķedonijas Kausa izcīņas uzvarētāju, bet latviešu spēlētājs tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

Finālspēlē “Vardar” pretiniece bija tās sīvākā konkurente pašmāju čempionātā Skopjes “Metalurg”, divu galvspilsētu klubu derbijā “Vardar” uzvarot ar 30:26 (14:12).

Pirmā puslaika gaitā komandas vairākkārt apmainījās ar vadību, bet pirmās 30 minūtes savā labā ar divu vārtu pārsvaru noslēdza “Vardar”. Otrā puslaika gaitā Krištopāna klubs panāca septiņu vārtu pārsvaru, bet “Vardar” pārsvaru no rokām neizlaida, spēles izskaņā svinot uzvaru.

Krištopāns finālspēlē guva trīs vārtus un tika atzīts par kausa izcīņas vērtīgāko spēlētāju.

“Vardar” par Maķedonijas kausa ieguvēju kļuva 13.reizi kluba vēsturē un piekto gadu pēc kārtas.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka Krištopāna pārstāvētā “Vardar” pagājušajā nedēļā priekšlaicīgi tika kronēta par Maķedonijas čempioni un par tādu kļuva 12.reizi vēsturē. “Vardar” titulu ieguva ceturto gadu pēc kārtas.

Šosezon Krištopāns kopā ar “Vardar” triumfējis arī Maķedonijas Superkausā un Dienvidaustrumu handbola asociācijas (SEHA) līgā.

“Vardar” ir arī pašreizējā Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas trofejas glabātāja, nākamnedēļ šī turnīra ietvaros tai aizvadot arī finālčetrinieka sacensības, kur pusfinālā Skopjes kluba pretineice būs Francijas komanda “Montpellier”.