foto – rkvardar.mk

Krištopāns iemet septiņus vārtus pret “Barcelona” 0

Iepriekšējo četru gadu Latvijas labākais handbolists Dainis Krištopāns sestdien iemeta septiņus vārtus Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgas mačā, bet viņa pārstāvētā Maķedonijas komanda Skopjes “Vardar” viesos ar 28:29 (14:15) piekāpās Spānijas grandam “Barcelona”.

Notriektā tautumeita 6

Krištopāns guva septiņus vārtus, nopelnīja divas soda minūtes un dzelteno kartīti. Viņš bija rezultatīvākais savas komandas spēlētājs.
Tikmēr “Barcelona” vienībā rezultatīvākais ar sešiem precīziem metieniem bija tunisietis Vēls Žaluzs.

Barselonas komanda ir titulētākā Čempionu līgas vēsturē, uzvarot Eiropas spēcīgākajā turnīrā deviņas reizes. Iepriekšējo reizi tas notika 2015.gadā.

Pagājušās sezonas čempione “Vardar” ar 18 punktiem 11 spēlēs saglabā vadību A apakšgrupā, ar 17 punktiem seko Francijas klubs “Nantes”, bet “Lassa” vienība iekrājusi 16 punktus.

Pēc divu apļu turnīra A un B apakšgrupu uzvarētājas kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet otrās līdz sestās vietas ieguvējas iekļūs izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā jeb “Last 12” fāzē, kur tām pievienosies vēl divas komandas no potenciāli vājākajām C un D apakšgrupām.

Krištopāns pērn oktobrī noslēdza trīs gadu līgumu ar “Vardar” komandu, bet pagājušo sezonu vēl pavadīja Baltkrievijas klubā Brestas “Meškov”.