Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
21. novembris, 2016
Drukāt

Krists pazudis jau teju divus mēnešus

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 1995.gadā dzimušā Krista Liepiņa meklēšanā, kurš šā gada 9.oktobrī izgājis no savas dzīves vietas Pārgaujas novadā, Raiskuma pagastā, „Bērzkalni” un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis plānojis doties uz darbu Rīgā, taču darba vietā nav bijis kopš 13.oktobra.

Pazīmes – augums aptuveni 1,75m, vidējas miesas uzbūves, vidēja garuma brūniem matiem.
Bija ģērbies – pelēkas krāsas adītā virsjakā un džinsa auduma biksēs.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja jūsu rīcībā ir informācija par Krista Liepiņa atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas palīdzētu noskaidrot viņa atrašanās vietu, lūdzam informēt pa tālruņiem 110, 64101202, 64101234 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+