Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
9. aprīlis, 2016
Drukāt

Krītot no augstuma, divi vīrieši traumē mugurkaulu

Foto-LETAFoto-LETA

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas teritorija.

Piektdien, 8.aprīlī, divi vīrieši guvuši mugurkaula skriemeļu bojājumus, krītot no augstuma, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Rīgā kāds 59 gadus vecs vīrietis guvis mugurkaula bojājumus, izkrītot no otrā stāva. Viņš guvis nopietnas traumas, tostarp iespējamu mugurkaula skriemeļu bojājumu jostas daļā.

Tikmēr Vidzemē no piektā stāva kritis 29 gadus vecs vīrietis, kurš tāpat guvis mugurkaula skriemeļu bojājumus jostas un kakla daļā.

Pierīgā divi vīrieši, strādājot ar ripzāģi, iezāģējuši sev rokās. 22 gadus vecs vīrietis guvis nopietnu brūci – ar muskuļu un cīpslu bojājumiem. Viņam nepieciešama mikroķirurgu palīdzība ārstniecības iestādē Rīgā.

Otrs vīrietis 59 gadu vecumā guvis mazāk nopietnu plēstu brūci rokā. Viņam sniegta mediķu palīdzība.

Plaukstā iezāģējis arī kāds 33 gadus vecs vīrietis Kurzemē, zāģējot malku. Viņš Ar cīpslu un muskuļu bojājumiem nogādāts pie mikroķirurgiem Rīgā.

NMPD darbinieki pagājušajā diennaktī kopumā izpildīja 1128 izsaukumus, no kuriem 206 saistīti ar traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (5)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+