×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. jūnijs, 2012
Drukāt

Krīzes centrā nogādā puisēnu, kura māte bija 4,44 promiļu reibumā

bernu_rati22

Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki vakar krīzes centrā nogādāja piecus gadus vecu puisēnu, kura māte ar viņu kopā staigāja pa A.Deglava ielu, esot 4,44 promiļu alkohola reibumā.

Mātei noformēts protokols par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā. Šā gada laikā tā ir jau otrā reize, kad policisti šo sievieti šādā stāvoklī sastop uz ielas un noformē protokolu, aģentūrai LETA pastāstīja policijas pārstāve Inese Tīmane.

Puisēns patlaban atrodas krīzes centrā. Pašvaldības policijas dežūrdaļas darbinieki tuvākajā laikā par notikušo informēs Rīgas Bāriņtiesu, situācijas risināšanā tiks iesaistīta arī pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas speciālisti.

Rīgas Bāriņtiesas priekšsēdētājs Andris Krasnogolovs norādīja, ka turpmākā rīcība būs atkarīga no kārtības sargu sniegtās informācijas.

Kā aģentūra LETA uzzināja RPP, vēl svētdien likumsargu palīdzība bijusi nepieciešama kādai ģimenei Mārupes ielā. Vecāki izsauca Pašvaldības policiju un apgalvoja, ka paši netiek galā ar sava 17 gadus vecā dēla audzināšanu.

Jaunietis tika nogādāts ārpusģimenes audzināšanas iestādē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+