×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
29. septembris, 2016
Drukāt

Krokodilu mēslu vanna un citi ārkārtīgi dīvaini skaistuma rituāli

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Cauri gadsimtiem sievietes ir sekojušas līdzi savam izskatam un tiekušās līdzināties modes standartiem un skaistuma etaloniem. Sievietēm, laiku pa laikam, patīk pakļaut sevi dažādām skaistuma procedūrām, lai ko arī tas maksātu! Apskati dažus no dīvainākajiem skaistuma rituāliem. Uz ko būtu gatava Tu skaistuma vārdā?

Krokodilu mēslu vanna

Daudz dažādu dzīvnieku izcelsmes produkti un blakusprodukti tiek uzskatīti par vērtīgiem skaistumkopšanā ar brīnumainu iedarbību uz ādu. Senos laikos grieķi un romieši, lai tonizētu savu ādu, vannām pievienoja īpašu sastāvdaļu- krokodilu izkārnījumus. Vannas tika piepildītas ar zemi un svaigi salasītām krokodilu fekālijām. Šāda procedūra ne tikai tonizē ādu, bet arī aizkavē novecošanās procesus. Vēl no krokodilu izkārnījumiem pagatavoja smēri ādas balināšanai un sejas maskas grumbiņu izlīdzināšanai.

Vaigu bedrīšu ierīce

Joprojām tiek izgudrotas dažādas ierīces, kas uzlabo izskatu, taču viena no dīvainākajām ir Izabelles Žilbēres vaigu bedrīšu veidojošā ierīce, kas tika izgudrota 19376. gadā. Sievietes, kuras alka pēc vaigu bedrītēm, varēja nēsāt šādu ierīci. Taču, šai ierīcei nebija ilgs mūžs, jo sievietes to atzina par nepraktisku un neērtu lietošanā.

Lenteņu diēta

Anglijā ap 1800.gadu izteiktam slaidumam bija liela nozīme, tika uzskatīts, ka skaistums sākas no iekšpuses uz ārpusi, tāpēc sievietes sāka ieturēt īpaši specifisku lenteņu diētu. Viss, kas bija jādara- jānorij lenteņu kāpuru kapsula, kurai nonākot kuņģī, kāpuri var uzsākt savu dzīvi. Visu, kas nonāk kuņģī, tārpi pāradresēja kalorijas uz savu ķermeni, ātri attīstījās un auga lielāki. Savukārt, diētas praktizētājai kilogrami ripoja prom viens pēc otra. Par laimi, šī diēta ātri izgāja no modes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+