Mobilā versija
+14.3°C
Jānis
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
11. septembris, 2014
Drukāt

Kronēta Latvijas skaistāko matu īpašniece

mati10

No vairāk kā četrsimt meitenēm ir atrasta un kronēta Latvijas skaistāko matu īpašniece, titula Mis Palette Latvija ieguvēja.

Trešdien, 10.septembrī kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi” tika kronēta “Mis Palette” – Latvijas skaistāko matu īpašniece. Sīvā konkurencē ar 440 citām meitenēm, iegūstot 1057 balsis pirmajā vietā ierindojās Vita Stalīdzāne no Jēkabpils. Viņa saņēma galveno balvu – iespēju kļūt par matu krāsu zīmola Palette reklāmas seju Latvijā.

Pasākuma vadītāja lomā iejutās Dailes teātra jaunā zvaigzne Dainis Grūbe, bet muzikālu pārsteigumu meitenēm bija sarūpējis Latvijā iecienītais dziedātājs un TV šovu dalībnieks Roberto Meloni. Viesi tika cienāti ar gardām uzkodām un īpašu “Mis Palette” kokteili. Īpaša konkursa žūrija – bārmenis Andris Reizenbergs, skaistumkonkursu rīkotāja Elita Drāke un dziedātājs Roberto Meloni – izvēlējās žūrijas simpātiju, un tā ir Anna Bičevska no Rīgas. Savukārt, par skatītāju simpātiju kļuva Ksenija Mikuļska. Vakara gaitā atraktīvākajiem un uzmanīgākajiem pasākuma apmeklētājiem tika izspēlētas arī īpašas balvas no Schwarzkopf.

Konkurss no 26.maija norisinājās zīmola “Schwarzkopf Latvija” sociālā tīkla Facebook lapā, un savas fotogrāfijas iesūtīt bija aicināta ikviena Latvijas meitene. Kopumā konkursā piedalījās 441 dalībniece, no kā skatītāju un Schwarzkopf žūrijas balsojumā tika izvēlētas desmit, kas turpināja cīnīties par galveno balvu – iespēju kļūt par matu krāsu zīmola “Palette” reklāmas seju Latvijā. Līdzīgs konkurss ar labiem rezultātiem norisinājās arī Lietuvā un Igaunijā.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+