×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
4. oktobris, 2012
Drukāt

Krosa stafetes – šodien un pavasarī


Vai šogad notiks ”Latvijas Avīzes” kausu izcīņa krosa stafetēs? Citus gadus sacensības notika oktobrī.
 Skolotājs no Daugavpils Valsts tehnikuma

 

Šoruden ”Latvijas Avīzes” kausu izcīņa krosa stafetēs netiek rīkota, jo tiek pārcelta uz pavasari. ”2013. gada kalendārs vēl nav sastādīts, bet varētu būt aprīļa pēdējās dienās,” informē Latvijas Skolu sporta federācijas (LSSF) viceprezidents Andris Lukss.

Arī turpmākajos gados šīs sacensības tiks rīkotas pavasarī. ”Tas ir kompromiss, ko panācām sarunās ar Rīgas domi, jo tā rudenī vēlas rīkot atklāto krosa stafeti Rīgā ar lauku komandu piedalīšanos. Lai nebūtu tā, ka lauku komandas atkārtoti uz Rīgu nebrauc, ”Latvijas Avīzes” kausu izcīņu pārceļam uz pavasari,” skaidro A. Lukss.

Rīgas domes atklātās rudens krosa komandu sacensības notiek šodien, 4. oktobrī, sporta un aktīvās atpūtas centrā ”Arkādija” Uzvaras bulvārī. Sacensību sākums pulksten 13.

“LA” krosa stafetes informatīvi atbalsta kopš 1995. gada. Kā atminas ”Latvijas Avīzes” sporta nodaļas redaktors Egīls Jurisons, 2009. gadā “LA” kausu izcīņa krosa stafetes LSSF krīzes apcirptā budžeta dēļ nesarīkoja, tāpat kā citas tradicionālās sacensības. Turpmākajos divos gados krosa stafete atkal notika.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+