Mobilā versija
+12.3°C
Jānis
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Kruīza braucieni uz Ziemeļpolu apsīks 2016. gadā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Kruīza braucieni uz Ziemeļpolu apsīks 2016.gadā, kad šajā maršrutā braucienus pārtrauks Krievijas ledlauzis.

Pasažierus pēdējo reizi braucienā uz Ziemeļpolu Krievijas ledlauzis “50 Ļet Pobedi” vedīs 2015. gada vasarā.

Kā informē ceļojumu organizētājs “Poseidon Expeditions”, pēc pēdējā brauciena kuģi pārņems Krievijas valdība, lai izmantotu to savām vajadzībām visa gada garumā.

Visi šīs vasaras braucieni jau ir rezervēti, bet pasaulē stiprākais ledlauzis būs pieejams vēl nākamajā gadā.

Uz kuģa ir atļauts uzņemt ne vairāk par 128 pasažieriem. Kruīzā tiek piedāvāta arī ledus pelde pie Ziemeļpola. Tomēr šis ceļojums nav lēts – par vienu biļeti jāsamaksā vismaz 18 975 eiro.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+