×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2012
Drukāt

Kruīza kuģis avarējis pārgalvības dēļ

Itālijas piekrastē avarējušā kruīzu kuģa “Costa Concordia” kapteinis pie Džiljo salas bīstami tuvu piebraucis, jo vēlējies iepriecināt galveno oficiantu, kuram tā ir dzimtā vieta, ziņo laikraksts “Corriere della Sera”.

Laikrakstā teikts, ka neilgi pirms negadījuma kapteinis Frančesko Sketino pasauca galveno oficiantu Antonello Tjevoli uz kapteiņa tiltiņa, sakot: “Antonello, nāc, paskaties, esam ļoti tuvu tavai Džiljo.” Bija plānots, ka Tjevoli pametīs darbu uz kuģa jau nedēļu pirms avārijas, bet tas nebija iespējams, jo neizdevās atrast viņam piemērotu aizstājēju, teikts “Corriere della Sera” un piebilsts, ka Sketino vēlējies viņu iepriecināt, ar milzīgo kruīza kuģi piebraucot tuvāk klinšainajiem Toskānas salas krastiem.

Itālijas kuģniecības kompānijas “Costa Crociere” kuģim “Costa Concordia” uzskrienot uz klints Tirēnu jūrā pie Džiljo salas, bojā gāja vismaz seši cilvēki. Apmēram 15 cilvēki jo-projām uzskatāmi par bezvēsts pazudušiem. “Costa Crociere” paziņojusi, ka kapteinis izdarījis “nopietnas kļūdas spriedumos” un piebraucis ar kuģi pārāk tuvu krastam. Tiek lēsts, ka avārija kompānijai radījusi vismaz 1,5 miljardu eiro lielus zaudējumus.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+