Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
2. maijs, 2016
Drukāt

Krūmiņa: Nepieciešami skaidri lēmumi par PA turpmāko darbu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

Nepieciešams pieņemt skaidrus lēmumus par privatizācijas sertifikātu likteni un Privatizācijas aģentūras (PA) turpmāko darbu, uzskata valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

Telekanāla LNT raidījumā “900 sekundes” Krūmiņa informēja par Valsts kontroles revīziju PA. Jau no 2003.gada esot secināts, ka privatizācijas process Latvijā pamatā ir pabeigts. Taču kopš tā laika, noslēguma process visu laiku turpinās un noslēgums nav iestājies.

PA strādā 65 darbinieki, tai ir trīs valdes locekļi. Aģentūras darbības nodrošināšanai gadā tiek tērēti 2,3 miljoni eiro.

Krūmiņa skaidroja, ka līdz šim PA tika uzturēta no līdzekļiem, kas iegūti privatizācijas gaitā. Taču kopš 2013.gada šo līdzekļu nepietiek un tiek tērēti iepriekšējie uzkrājumi.

VK vadītāja norādīja ka drīz pienāks brīdis, kad uzkrājumi beigsies un PA darbībai būs jāpiešķir līdzekļi no valsts budžeta.

Viņasprāt ir nepieciešams skaidri pateikt, kad beidzas sertifikātu tālākais izmatošanas process, kā arī jāpieņem lēmums par neizmantoto sertifikātu likteni.
Tāpat esot jāpieņem skaidrs lēmums par PA tālāko darbību un kompetencēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. malacis ELITA vismaz viens cilveks strada tautas un taisnibas laba

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (47)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+