Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. augusts, 2014
Drukāt

Krustpils pagastā auto uziet lielu daudzumu metamfetamīna; aizturēti divi narkomāni

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) Jēkabpils iecirkņa policijas darbinieki sadarbībā ar VP Latgales reģiona pārvaldes un Muitas Kriminālpārvaldi Krustpils pagastā aizturējuši divas personas, kuru automašīnā atrasts un atsavināts ievērojams daudzums – ap 200 gramu – metamfetamīna.

VP ZRP informē, ka vīrietis un sieviete pārvietojās ar automašīnu “Mazda 626” un aizturēti ceturtdien. Automašīnā atrasti vairāki iepakojumi metamfetamīnu saturošu vielu. Personas aizturētas un ievietotas īslaicīgās aizturēšanas vietā. Aizturētie jau agrāk nonākušas policijas redzeslokā un ir narkotisko vielu lietotāji.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts, vai aizturētās personas iesaistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Policijā uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā.

Par šo pārkāpumu draud cietumsods no trim līdz desmit gadiem un mantas konfiskācija.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+