Mobilā versija
+13.6°C
Malvīne, Malvis
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
2. novembris, 2015
Drukāt

5 mazāk zināmi faktori, kas veicina krūšu noslīdēšanu (1)

tieve_Sh

Svara izmaiņas

Lai arī cik ļoti mums nepatīk paziņot sliktu informāciju, tomēr fakts ir tāds, ka krūtis nošļūk un šis process ir neizbēgams. Bērna piedzimšana, barošana ar krūti un gadu paskriešana veicina elastības kolagēna zudumu zem ādas. Krūšu nošļukšana var būt atkarīga arī no ģenētikas.

Ir dažas lietas, kas var likt krūtīm nošļukt vēl vairāk, tādēļ no tām būtu īpaši jāizvairās. Nesen veikts pētījums atklājis, ka krūšu audi noveco divus vai trīs gadus ātrāk nekā pārējais ķermenis. Tādēļ eksperti iesaka izvairīties no sekojošām lietām:

Svara izmaiņas. Ja tu pastāvīgi uzņem un zaudē tos pašus 5 kilogramus, tas visticamāk nenodarīs kaitējumu tavu krūšu izskatam. Bet turp-atpakaļ diēta, kurā zaudēti un atkal uzņemti 15 un vairāk kilogrami? Jā, katru reizi kad tu zaudē svaru, krūšu audi kļūst nošļukušāki, gluži kā vecas zeķubikses.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevajag čaļiem tik daudz ļaut spaidīt,tad būs labi.

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+