×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
31. augusts, 2017
Drukāt

Krutoja meli par “Jaunā viļņa” atgriešanos Jūrmalā (32)

Foto LETA/LA.lv kolāžaFoto LETA/LA.lv kolāža

Konkursa “Jaunais vilnis” rīkotājs Igors Krutojs intervijā laikrakstam “Komsomoļskaja Pravda” apgalvojis, ka Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs esot mēģinājis panākt, lai konkurss atkal tiktu rīkots Latvijā. Ministra padomnieks Mārtiņš Drēģeris šos izteikumus sauc par meliem.
Krutojs apgalvo, ka Rinkēvičs esot pie viņa nosūtījis savus pārstāvjus, lai konkurss turpinātu noritēt Jūrmalā.

“Viņu varenais ārlietu ministrs, kurš kļuva slavens ar to, ka no “Jaunā viļņa” aizvāca Krievijas māksliniekus, pēcāk pie manis atsūtīja ziņnešus – Rīgas mēra un Latvijas vēstnieces Krievijā personā, lai saglabātu projektu Jūrmalā,” intervijā teicis Krutojs.

Viņš esot prasījis, lai Latvijas ārlietu ministrija oficiāli atvainotos Krievijas ārlietu ministrijai, kā arī sniedz rakstisku garantiju, kurā tiktu apliecināts, ka vairs netiks liegta iebraukšana Krievijas māksliniekiem. “Viņš nesniedza nedz vienu, nedz otru, tādēļ arī mūsu ceļi šķīrās,” skaidrojis Krutojs.

Ārlietu ministra padomnieks Mārtiņš Drēģeris ir konkrēts: “Krutoja izteikumi ir meli. Nekas nav runāts ar viņu. Mūsu vēstniecei Krievijā Astrai Kurmei nav bijusi šāda tikšanās.”

ATBALSTA
kkf

Paldies! Jūsu jautājums/ziņojums ir saņemts.

Pievienot komentāru

Komentāri (32)

 1. Palīgā!Kurina,palīgā!deg,vai vai,vai!Man pakaļa svilst!

 2. kad jaunus melus nespējat izdomāt tad vecos pārpublicējat:) galvenais lai nevienu dienu bez naida kurināšanas:) šis raksts ir klaja viltus ziņa, jo pie krutoja tiešām gāja vesalas delegācijas tani skaitā no ministrijas, lai pierunātu palikt jūrmalā. jā viņām nebija oficiāls statuss ka viņi uz pārrunām sūtiti, un tāpec rinka var paziņot ka nav lūgušies, bet tas jau nemaina faktu ka lūdzās, un ja krutojs nebutu uzstājis uz oficiālu atvainošanos tad visticamak ka butu ari nolūgušies. bet oficiāks līmenis ir oficiāls līmenis un tik tālu rinka nebija gatavs iet.

 3. Vai Busulis ir tas klauns,bez jebkada talanta dziedasana,kuru Latvijas muzikas “specialisti” kadreiz nosutija uz Eiroviziju Launuma Imperija ,kurs vins krievu valoda meginaji izvemt savu savu debilo dziesminu ?

 4. Gan jau Krutojam par to Jūrmalu puķa stipri uzkāpa uz astes un šis, nacionālās attaisnošanās stilā, salēja pirmo, kas iešāvās prātā. ?

 5. nafig viņam tādus melus izgudrot?? Gan jau padomnieks Drēģeris nav informēts par notikušo.

  • Ar meliem šis reklamē savu noplakušo vilni.

   Neesi naivs – ja būtu kaut mazākā iespēja atgriezties Jūrmalā, nekādu atvainošanos šamais neprasītu, palēkdamies atskrietu.

 6. Krutoja muldēšana nav bez pamata. Kā par mazu indikātoru var ņemt vērā Busuļa iekļaušana Soču dziesmu konkursa žūrijā. Tas ir tāds maigs piebrauciens Latvijai, lai varētu atgriezties Jūrmalā. No Latvijas puses mēģinājums Busuli iekļaut X-faktora žūrijā, kā tiltu starp Latviju un Krieviju. Es neizteikšos par pašu Busuli, ka Krievijas lakstīgālu Latvijā.

  • Man arī tā šķiet, es atceros Kurmes gaušanos, ka turpmāk
   konkurss nenotikšot Jūrmalā. Vispār, viņa kā vēstniece bija ne kāda

 7. Latvijas komunisti laizās Atbildēt

  Rikēvics visādīgi tagad pielaizās jo dots no latvijas komunistiem uzlabot kultūras situāciju ar Krieviju. Un ļimoni būs no krievijas un nauda no naudīgajie krieviem jūrmalā.

 8. Nezin vai muļķis !
  Varbūt Krievijā sākts knābt, tāpēc glābj savu ādu kā mācēdams.Protams, nacionālo īpatnību stilā… ??

 9. Vai ministra padomnieks Mārtiņš Drēģeris ir arī ministra dzīves draugs?

 10. tad jau iznāk,ka kurme melo,sakot,ka nav runājusi ar Krutoju,bet Ušakovs jau gan nemitīgi iedomājas,ka viņš ir Ārlietu ministrs un valsts valstī.Tas ir ticami,ka viņš ir mēģinājis to darīt.Krutojs jau paliek smieklīgs,tik ļoti pārdzīvojot,ka nav Jaunā viļņa Jūrmalā.

 11. … Patiesiba gul vajadzibas gulta: kam tur iegulties ir svarigak un krutak ….?!!!

  … Ne jau Bezabrenei …. !!!

 12. Nebūtu nekāds brīnums, ka lai Zatleram un Šleseram būtu iespēja tikties ar saviem draudziņiem, Putina galma pidarasiem: Kabzdonu, Kirkorovu, Moisejevu, Ļeontjevu un pārējiem, Jūrmalā, pederastu midzenis ĀM un Vienotības tikumiskais līderis Rinkēvičs, varētu šai lietā ko pasākt.

 13. Nu nezinu gan vai tadai slavenibai, ka Igoram Krutojam ir vajadziba melot un graut savu imidzu, jo to ka musu valdibas parstavji to dara vai katru dienu, tad vairak tomer gribas ticet Igoram Krutojam. Jo vins nav politikis, bet gan makslinieks, kuram ir dzili vienaldziga politika.

  • …..Jo vins nav politikis, bet gan makslinieks, kuram ir dzili vienaldziga politika…….
   Tev ir savdabīga humora izjūta ,jefiņ!

  • Ko tu neteiksi šim vienaldzīga politika.Varbūt arī,bet ko par viņu domā cars Vladimirs un vai nevar ko ar Kruto izspēlēt kā ar kādreiz vareno Hadarkovski, par to gan katrs “varenais”krievijā atceras ik brīdi.Varens KF ir tikai viens Putins.

 14. Nils droši vien ir iedomājies, ka viņš ir visas rigas guberņas galva.

 15. bet es ar atceros ka bija gan sarunas ar krutoju lai atgriežas, musu pašu mediji to aprakstija. nu rinka pats protams nerunājaun netikās, bet jā krutojs pieprasija oficiālu atvainošanos un ar to ari viss beidzās. tā ka melots nu šureiz nebūs. tagad mūsu AM tikai stīvesies, kas ticies kas nav ticies, kuram kādas pilnvaras kā vārdā runāt bija kam nebija…..
  lai LA paceļ augšā paši savas publikācijas šinī laikā un gan jau ka izradisies ka paši rakstijuši par šim sarunām

 16. Andin, domaju, ka esi mazliet gudrāka. Vairāk ar Tevi nebučošos.

 17. Usakovam vareeja buut tiksanaas.

Draugiem Facebook Twitter Google+