×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. maijs, 2014
Drukāt

Krūts veselības dienas pasākumi pulcē vairāk nekā 200 interesentu

Foto-LETAFoto-LETA

Pirmajās pāris stundās krūts veselības dienas pasākumus pie Brīvības pieminekļa apmeklējuši vairāk nekā 200 interesenti, aģentūrai LETA pastāstīja pasākuma rīkotāji.

Tieši tik daudz cilvēku līdz šim ieradušies pasākumā, lai reģistrētos atbalsta gājienam “Ejam kopā, lai dzīvotu!” uz “Arēnu Rīga”, kur norisināsies labdarības spēle basketbolā starp Latvijas un Grieķijas sieviešu basketbola izlasēm sievietēm.

Kā novēroja aģentūra LETA, pasākuma norises vietā ap plkst.14 pulcējās aptuveni 100 interesenti – gan pieaugušie, gan bērni. Atnākušajiem tika dalīti informatīvi materiāli par krūts veselību, rozā baloni un lentītes. Cilvēki izmantoja iespēju nosūtīt pastkartes sev svarīgām sievietēm, fotografējās īpašā foto stūrīti un gaidīja reģistrāciju atbalsta gājienam.

Tāpat klātesošie veidoja vēlmju koku, kurā iekarināja sevis rakstītus vēlējumus Latvijas sievietēm. Daži no tiem vēstīja: “Esiet laimīgas, veselas, mīlētas, mīliet sevi!”, “Lai ir veselas un skaistas krūtis, un kāds, kas to novērtē”, “Lai veselība un drosme par to parūpēties”, “Novēlu, lai katra sieviete būtu vesela”.

Iespēju pārbaudīt krūts veselību mobilajā mamogrāfā izmantoja vairākas sievietes. Pasākuma rīkotāji sacīja, ka atsaucība nav ļoti liela, tomēr katra sieviete, kura ierodas, ir svarīga.

Pasākumā darbojās arī krūts vēža atbalsta pacientu biedrības “VITA” atbalsta punkts, kur varēja saņemt konsultācijas par to, kā runāt ar sev tuvu sievieti par krūts veselības pārbaužu nepieciešamību.

Bērniem pasākumā bija izveidots īpašs “stūrītis”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+