×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
12. augusts, 2016
Drukāt

“Kubana” festivālā laužas bez biļetes un dusmās met ar krēslu (2)

Ekrānšāviņš no kubana.comEkrānšāviņš no kubana.com

Pirmā mūzikas festivāla “Kubana” diena kopumā aizvadīta mierīgi, tomēr par sīku huligānismu naudas sodi piemēroti divām personām.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) preses pārstāvis Toms Sadovskis, viens no aizturētajiem bija vietējais iedzīvotājs, kuram bija izcēlies konflikts ar apsargiem. Vīrietis vairākkārtīgi bez biļetes mēģinājis iekļūt festivāla teritorijā, vēloties pārrāpties pāri žogam. Uz notikuma vietu tika izsaukta RPP. Vīrietis kļuvis agresīvs un rupjiem vārdiem sācis lamāties uz apkārtējiem – viņam tika noformēts administratīvais protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods 150 eiro apmērā.

Otra aizturētā persona bija Krievijas pilsonis, kuram arī festivāla laikā izcēlies konflikts, pēc kura viņš sadusmojies, kļuvis agresīvs, paķēris netālu esošo krēslu un atmuguriski metis gaisā, tādā veidā sabojājot cita festivāla apmeklētāja automašīnu. Tika uzmeklēts automašīnas īpašnieks, tomēr viņš ar iesniegumu par šo pārkāpumu policijā izvēlējās nevērsties. Arī viņam tika noformēts administratīvais protokols par sīko huligānismu un piemērots sods 100 eiro apmērā.

No 11.augusta līdz 14.augustam Lucavsalā notiek mūzikas festivāls “Kubana”, kurā uzstāsies arī grupas “Guano Apes”, “NOFX” un “Enter Shikari”.

Pagājušajā gadā pasākums “Kubana” no Kaļiņingradas apgabala tika pārcelts uz Rīgu “force majeure” apstākļos. Par festivāla mājvietu tika izraudzīta Lucavsala, un pasākums pulcēja ap 15 000 cilvēku, tostarp 6000 bijuši viesi no Krievijas. Lai mazinātu iedzīvotāju neapmierinātību ar Lucavsalā notiekošā festivāla “Kubana” troksni, šogad tiks mainīts skatuves novietojums, kā arī izmantota mazāk jaudīga aparatūra.

Festivāla “Kubana” vēsture aizsākusies 2009.gadā Krievijā. Šogad festivāls svinēs savu astoto gadadienu. Pirmais festivāls pirms astoņiem gadiem norisinājās nelielā ciemā Melnās jūras krastā, dažu gadu laikā tas ir izaudzis par vērā ņemamu mūzikas notikumu, ik gadu pulcējot simtiem tūkstošu viesu no Krievijas un Eiropas valstīm. Līdz šim festivālā uzstājušies tādi pasaulslavenie kolektīvi kā “System of a Down”, “The Offspring”, “The Prodigy”, “Mumiy Troll”, “Prāta vētra” un citi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. 15 000 nav simtiem tūkstoši

  2. Vai kāds no šā krievu balagāna gaidīja ko citu? Ušakovs kremļa čekistu iedvesmots pie tā turēsies cik vien spēdams. Cik ilgi vēl?

Draugiem Facebook Twitter Google+