×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
21. janvāris, 2016
Drukāt

Kučinskis apņēmies Eiropā aizstāvēt pozīciju, ka Latvija jaunus bēgļus uzņemt nevar (13)

Kucinskis

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) premjera amata kandidāts Māris Kučinskis ir apņēmies Eiropā aizstāvēt pozīciju, ka Latvija jaunus bēgļus uzņemt nevar.

Demisionējusī premjere Laimdota Straujuma (V) ir paudusi vēlmi, lai jauna valdība tiktu izveidota līdz nākamajai Eiropadomes sēdei, kad februārī Eiropas līderi lems par bēgļu jautājumu. Kučinskis šorīt LNT pauda viedokli, ka šāds scenārijs varētu piepildīties.

Kučinskis paziņoja, ka “nekādā gadījumā nevaram runāt par papildus saistību uzņemšanos”, jo Latvijā vēl nav ieradušies pat pirmie bēgļi un nav zināms, kā veiksies ar to uzņemšanu. “Mums vēl ir jāizveido uzņemšanas mehānisms,” piebilda ZZS politiķis.

ZZS premjera amata kandidāts atzīmēja, ka ar VL-TB/LNNK ir panākta vienošanās “par drošu “nē”” jaunu bēgļu uzņemšanai, un arī sarunās ar
“Vienotību” esot justa visai noraidoša pozīcija. Uzskatām, ka Eiropai vispirms ir jāstiprina ārējā robeža un jānošķir bēgļi no ekonomiskajiem migrantiem, paziņoja Kučinskis.

Kučinskis Eiropas līderu sarunās šādu pozīciju aizstāvēšot ar tulku starpniecību. Viņš gan sola, ka neformālās sarunās spēšot iztikt arī bez tulka.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Ko Jūs par to valodu ņematies!Tā kā svešvalodas būtu galvenais valsts pārvaldes instruments.Premjeram galvenokārt jāstrādā iekšpolitikā,jāsakārto valsts,jāpanāk, lai ministru kabinets strādā tautas labā,jānoliek pie vietas partiju pašlabumu trubadūri un shēmotāji.

 2. … La ta notiktu … !

 3. Un kādā valodā viņš to domā darīt?

 4. Dot dieviņ viņam prātu,izturību,nemainīt savu pozīciju bēgļu jautājumā.Nē,bēgļiem Latvijā

 5. Uzvedaas,itkaa buutu jau ieveeleets.

 6. Nu lai tad tik tur savu vaardu, lai pieraada ka var ko izdariit ne tikai soliit, soliits makaa nekriit. Fan jau nobiisies no tiem eirokraatiem un cjiks tik buus

 7. riktīgs dirsējs

 8. Kučinskis nebūs tas, kas Atbildēt

  ar tulka palīdzību spēs pārliecināt Eiropas parlamentu bēgļu jautājumā. Cilvēkiem ar runas dāvanām un spēju brīvi izteikties angļu valodā to ir grūti izdarīt! Nav ko stumt mākoņus…

  • lai paustu savas valsts nostāju un lēmumus, pilnīgi pietiek ar tulku. nav nekāda vajadzība lauzīties svešā mēlē, kļūstot par apsmieklu.

   • Viņš noteikti labi pārvalda krievu valodu un tā ir daudz vērtīgāka kā angļu, kuru šobrīd cenšas ar varu uzspiest.

   • Tas patiešām būs smieklīgi! Atbildēt

    Arī ar tulka palīdzību! Un visi eiroparlamentārieši domās, no kuras čuhņas viņš uzradies. Vai tad mums vairs nav labāku premjerministra predendentu? Pāris dienas atpakaļ Vācijas televīzijā rādīja, kā, rudenī ievēlētā, Polijas premjerministre aizstāvēja valstī veiktās reformas. Tas tik būs kronis, ja Kučinskim vajadzēs skaidrot Eiropas parlamentan Latvijā veiktās reformas!?

Draugiem Facebook Twitter Google+