×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
28. janvāris, 2017
Drukāt

Kučinskis ar eseju konkursa starpniecību meklēs trīs “ēnotājus” (4)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) ar eseju konkursa starpniecību meklēs trīs “ēnotājus”, kuri varēs pilnībā iepazīt premjera ikdienas darbu, aģentūrai LETA sacīja premjera preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Viņš stāstīja, ka “Ēnu dienā” Ministru prezidenta darbam varēs līdzi sekot tikai trīs “ēnotāji”, tāpēc interesenti aicināti reģistrēties portālā “enudiena.lv” un iesniegt savas esejas par to, ko pretendents vēlas iegūt, ēnojot Ministru prezidentu. Pretendenta minimālais vecums ir 16 gadi.

Esejas izvērtēs Ministru prezidenta biroja, Valsts kancelejas un “Ēnu dienas” biroja pārstāvji.

Vaivars norādīja, ka premjera trīs “ēnām” būs iespēja pilnvērtīgi piedzīvot Ministru prezidenta ikdienas darbu, piemēram, doties uz tikšanos ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, piedalīties premjera sniegtajās intervijās medijiem utt.

Kā ziņots, no šā gada 16.janvāra skolēni var pieteikties izsludinātajām vakancēm praktiskās biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvija” (JA Latvija) organizētajā ikgadējā karjeras izglītības programmā “Ēnu diena”, kas šogad norisināsies 15.februārī.
Ēnu devēji – uzņēmumi, organizācijas un iestādes – līdz 2.februārim aicināti reģistrēt savas vakances tiešsaistes karjeras izglītības biržā skolu jauniešiem – portālā “www.enudiena.lv”.

Pasākuma mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum. Darba devējiem savukārt tā ir iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Visu jau tā kā dara pēc priekšraksta – Ar labo rociņu aiz kreisās austiņas … 😉

  2. Mums kaut ka neveicas ar prezidentiem un ministriem .

  3. šī foto jau redzēta Atbildēt

    Kā redzēsim kādus ķēmigus skatus no Ušakova?

Draugiem Facebook Twitter Google+