Mobilā versija
+5.7°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

Kučinskis atzīst lielu birokrātisko slogu, ar ko ikdienā saskaras uzņēmēji (1)

Foto - Ieva Makare/LETAFoto - Ieva Makare/LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) atzinis, ka valstī ir liels birokrātiskais slogs, ar ko ikdienā jāsaskaras uzņēmējiem, un ir jāstrādā, lai no birokrātiskām funkcijām pārietu pie reāliem darbiem.

Premjers tā izteicās reģionālās vizītes laikā Gulbenē, kur valdības vadītājs tikās ar vietējās pašvaldības pārstāvjiem, pedagogiem un uzņēmējiem.

Kučinskis aicinājis nākamgad aktīvi sekot līdzi aktivitātēm Eiropas Savienības fondu līdzekļu apguves jomā un izmantot katru iespēju šī finansējuma piesaistei savam novadam. Tāpat Ministru prezidents piedalījās novada pedagogu apbalvošanas ceremonijā, suminot viņus gan par attālinātu latviešu valodas mācīšanu ārvalstīs dzīvojošiem latviešu bērniem, gan par bērnu sporta attīstību.

Kučinskis tikās arī ar pašvaldībā strādājošajiem uzņēmējiem, lai kopā ar viņiem apspriestu tautsaimniecībai aktuālos jautājumus, kā arī uzklausītu viņu nākotnes ieceres. Ministru prezidents apmeklēja vietējos uzņēmumus SIA “Rubate Metal” un SIA “Nemo”, kā arī Gulbenes novadā strādājošo Dzelzceļa depo, Gulbenes sporta centru un stadionu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Un ne tikai uzņēmēji,Skolu direktori ražo rīkojumus galvu nepacēluši visu gadu – jo vairāk, jo labāk – un lielas skolas neatšķiras no mazajām.

Ieguldījumi transporta koridorā atmaksātos. Saruna ar BATL prezidenti Ingu AntāniTarifi, dzelzceļa modernizācija, stividoru darbība, kravu apjomi – tie ir jautājumi, kuru risināšanai biedrībā "Baltijas asociācija –Transports un Loģistika" (BATL) apvienojušies Ventspils tranzīta uzņēmumi.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+