×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
9. augusts, 2017
Drukāt

Kučinskis: Auto tirdzniecības shēmās, izmantojot “ss.lv” platformu, nodokļos nav nomaksāti 50 miljoni eiro (8)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auto tirdzniecības shēmās, izmantojot “ss.lv” platformu, nodokļos nav nomaksāti 50 miljoni eiro, telekanāla LNT raidījumā “900 sekundes” teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Viņaprāt, ir jāturpina izskaust līdzīgas darbības, kas jau kļuvušas par ikdienu.

Premjers norādīja, ka Valsts ieņēmumu dienests (VID) vairākkārt vērsās pie uzņēmuma, kas uztur “ss.lv”, aicinot sniegt informāciju par aizdomīgiem darījumiem. Līdzīgi informāciju sniedz, piemēram, bankas un citas finanšu institūcijas.

Kā skaidroja Kučinskis, metodes, ko pielieto krāpnieki, esot kļuvušas daudz komplicētākas.

Kā ziņots, pirmdien pēc VID pieprasījuma “ss.lv” domēna vārds atslēgts. VID nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar “ss.lv” īpašniekiem saistītā uzņēmuma SIA “Internet” saimniecisko darbību. “Internet” 1.augustā pieņemto VID lēmumu par “Internet” saimnieciskās darbības apturēšanu 3.augustā ir pārsūdzējusi VID ģenerāldirektorei Cīrulei.

Sludinājumu portāls “ss.lv gan nomainījis domēna vārdu pret “ss.com”, turpinot nodrošinot pakalpojumus.

Auto asociācija ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotājrūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu auto importētāju un dīleru apvienība. Asociācijas prioritāte ir aizstāvēt biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Žurnālisti ! Palūkojiet cik auto un par kādu cenu jāpārdod ,lai nesamaksātu 50 miljonus nodokļos ? Un kāds tam sakars ar sludinājumu portālu .Sludinājums nav darījums. Darījumus ar auto fiksē CSDD ,tur tad arī informācija par darījumiem. Jāpēta arī informācijas sniegšanas ekonomiskā un juridiskā puse. Ja firmai uzliek par pienākumu izstrādāt programmu ziņošanai ,tad tās ir izmaksas.Tātad valsts iestāde pieprasa nelegālu savu izmaksu slēpšanu firmas uzskaites grāmatvedībā.Savukārt ziņošanas programmas izstrāde un pielietojums ir nelegāla detektīvfirmas darbība,jo sludinājumu firma šādu darbību nav reģistrējusi.

  2. Шавки латвийские-Цируле о разногласиях вокруг ss.lv: речь идет о неуплате налогов почти на 100 млн!!!Так может 500 мильенаф???Твари и гомики продажные.

  3. vīrs un vārds? tu vari dokumentāli pierādit šo savu paziņojumu? zobu dosi?

  4. Kad vienreiz beigsim aizstāvēt zagļus?

  5. Nez kaapeec autovedeji ar jaunaam masiiniitem kursee visos virzienos???

  6. idioti valda Valsti, skumji

  7. kkaa pilniigi tuksha muldeeshana. Tad jau var apgalvot, ka uz marsa dziivo cilveeki jau 100 gadus taapeec uz marsa suutam robotinjus?

  8. un pieņēmumi, bez pamatojuma. kā aksioma tiek pieņemts ka katrs lietotais auto ir ievests no ārzemēm un pārdodas lai gūtu peļņu, kaut reāli lauvas tiesu šādu autiņu pārdod savstarpeji. kādi tur nodokļi, ja savu mantu pārdod? vel viens eksperts kas stumj “vienigo patiesibu”kura nez kāpec stipri atšķiras no realitātes

Draugiem Facebook Twitter Google+