×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. augusts, 2016
Drukāt

Kučinskis cer atrast jaunu VID vadītāju 50 dienās (1)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Māris Kučinskis

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) cer, ka pēc aizvadītās nedēļās notikumiem nevienam no koalīcijas partneriem nav “parādījusies asins garša”.

Intervijā Latvijas Radio premjers norādīja, ka patlaban koalīciju veidojošie spēki nav pauduši bažas par valdības stabilitāti. “Mums priekšā ir valsts budžeta pieņemšana. Tuvākais laiks parādīs, kā ir praksē. Ceru, ka nekāda asins garša nav parādījusies,” sacīja Kučinskis.

Runājot par situāciju valsts pārvaldē, premjers norādīja, ka pēdējos gados tajā strādājošie ir bijuši paklausīgi un bez savas domāšanas. “Ja mēs gribam spēcīgu valsts pārvaldi, jāveicina izmaiņas. Valsts ieņēmumu dienestā (VID) un Maksātnespējas aģentūrā jāveido lielāks atalgojums, lielāka pastāvība,” pauda premjers.

Savukārt runājot par Valsts vides dienesta (VVD) vadītāju Ingu Koļegovu, kura tika virzīta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores amatam, valdības vadītājs apliecināja, ka neliks nekādus šķēršļus par veiktajām pārbaudēm.

Jaunā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja izraudzīšanās process varētu aizņemt aptuveni 50 dienas, piebilda Kučisnkis.

Viņš skaidroja, ka tik daudz laika nepieciešams, lai izraudzītos personāla atlases kompāniju, sarīkotu konkursu, izsludinātu pieteikšanos un izvērtētu pretendentus.

Premjers pauda cerību, ka valdībai izdosies par šo procesu vienoties.

Kučinskis uzskata, ka “Vienotība”, kas kavēja Valsts vides dienesta vadītājas Ingas Koļegovas iecelšanu VID vadītājas amatā, ir līdzatbildīga jauna VID vadītāja meklēšanā. Valdībai kopīgi esot jāatrod cilvēks, kurš veiks reformas VID, nevis tikai tiks ielikts, lai klausītu rīkojumus, teica Kučinskis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kurā mēslu konteinerī meklēsi?

Draugiem Facebook Twitter Google+