Mobilā versija
+3.8°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Kučinskis der katram piektajam

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) darbs apmierina tikai nepilnu piektdaļu iedzīvotāju, bet ievērojami vairāk cilvēku premjera darbu vērtē negatīvi, liecina pētījumu kompānijas “GfK Baltic” veiktā interneta aptauja.

Taujāti, vai viņus apmierina Kučin­ska darbs, 19% pauduši noteiktu “nē”, bet vēl 36% atzinuši, ka viņus tas drīzāk neapmierina. Tikmēr pilnībā pozitīvu vērtējumu politiķa darbam sniedzis 1% aptaujāto, bet daļēji pozitīvu – 16%. Vairāk nekā piektdaļa – 27% – aptaujāto netika snieguši Kučinska darba novērtējumu. Kritiskāk premjera darbu vērtē cittautieši, no kuriem 12% apmierinot Kučinska darbs, bet 63% – neapmierinot. Starp latviešiem 21% norādījis, ka viņus apmierina Kučinska darbība, bet 51% bijusi kritiska attieksme.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (63)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaimeVakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+