Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Kučinskis der katram piektajam

Foto - LETAFoto - LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) darbs apmierina tikai nepilnu piektdaļu iedzīvotāju, bet ievērojami vairāk cilvēku premjera darbu vērtē negatīvi, liecina pētījumu kompānijas “GfK Baltic” veiktā interneta aptauja.

Taujāti, vai viņus apmierina Kučin­ska darbs, 19% pauduši noteiktu “nē”, bet vēl 36% atzinuši, ka viņus tas drīzāk neapmierina. Tikmēr pilnībā pozitīvu vērtējumu politiķa darbam sniedzis 1% aptaujāto, bet daļēji pozitīvu – 16%. Vairāk nekā piektdaļa – 27% – aptaujāto netika snieguši Kučinska darba novērtējumu. Kritiskāk premjera darbu vērtē cittautieši, no kuriem 12% apmierinot Kučinska darbs, bet 63% – neapmierinot. Starp latviešiem 21% norādījis, ka viņus apmierina Kučinska darbība, bet 51% bijusi kritiska attieksme.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+