×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
11. janvāris, 2018
Drukāt

Kučinskis: iestādēs valda bailes kļūdīties un tikt sodītam (6)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Māris Kučinskis

Visi grib gudrus ierēdņus un algu pieaugums būs, jo viņus vilina prom privātais sektors, intervijā RīgaTV 24 raidījumā “Latvijas labums” sacīja premjers Māris Kučinskis.

“Man nesen bija diezgan interesanta saruna ar visām mūsu iestādēm, kur tika runāts, ka bailes no kļūdīšanās un tā ka tevi tūliņ sodīs, noved pie tā, ka tu labāk vispār neko nedari,” Ministru prezidents pauda viedokli RīgaTV 24 raidījumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. ..ja pārzin to jomu un septiņreiz nomēra pirms nogriež, tad kļūdīties nevajadzētu. Un privātajā sektorā, ja gribās labāk atalgotu darbu kā valsts iestādē, ar atrunām, kāpēc izdarījāt ačgārni, radot uzņēmumam zaudējumus bet ne risinājumu darba uzdevumam, tik vienkārši ar bailēm no soda un kļūdīties, ja rīkotos savādāk, atrunāties nevarētu

  2. Kučinskis sapīpējies!KURŠ VALSTS IESTĀDĒS BAIDĀS?????Zog uz velna paraušanu,,,bezatbildība un nesodamība.

  3. Muļķības kādas bailes atkāpjas un ierotē citā siltā vietā. Un atbildības nekādas?

  4. Nu ja, un soda pirmkārt par to, ka “uz pašiniciatīvu” dara ko tādu, kas neatbilst “politiskajam uzstādījumam”. Un kad politiskais uzstādījums nav, tad labāk nedarīt neko. Mierinājums, ka tomēr ir daži, kuri rosās un dara, nebaidoties no priekšniekiem un negaidot algas pielikumu, un izdara patiešām daudz. Ja visi tā strādātu…. būtu paradīze zemes virsū.

  5. It sevišķi skolā skolotājiem, jo tas ir neatgriezeniski.

Draugiem Facebook Twitter Google+