×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
30. oktobris, 2017
Drukāt

Kučinskis: Katalonijas jautājums jārisina likumu ietvaros un dialoga ceļā (4)

Foto - Sintija Zandersone/LETAFoto - Sintija Zandersone/LETA

Ļoti cerams, ka Katalonijas jautājums tiks atrisināts Spānijas Konstitūcijas un likumu ietvaros kā arī dialoga ceļā, aģentūrai LETA teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
Premjers sacīja, ka Latvija aicina ieturēt līdzsvarotu attieksmi, ievērojot samērīgumu un proporcionalitāti jebkurā rīcībā.

“Spānija ir demokrātiska, likuma varu respektējoša valsts, tās ieguldījums Eiropas Savienības (ES) vērtību aizstāvēšanā pasaulē ir nenovērtējams, tāpēc situācija ir jārisina, ievērojot dalībvalsts un ES atbilstošo normatīvo regulējumu,” uzsvēra Kučinskis.

Katalonijas reģionālais parlaments 27.oktobrī nobalsoja par neatkarības pasludināšanu no Spānijas. Drīz pēc tam Spānijas Senāts nobalsoja par tiešas pārvaldes atjaunošanu Katalonijā. Spānijas premjers Marjano Rahojs atlaida Karlesa Pudždemona vadīto Katalonijas valdību un reģiona parlamentu, izsludinot jaunas reģionālās vēlēšanas 21.decembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ne likuma ietvaros ne sarunu ceļā, šai valstī nekas nemainīsies. tas viss ir tukša rieksta vērts!bez cīņas nav ne brīvības ne uzvaras.

  2. liec nu mierā kataloniju. Cik ilgi mums būs psrs ekonomika????????????????????????????????????Kad reformas?

  3. Likums: ar steku pa galvu ??!
    Kuras civilizētas valsts konstitūcijā ir tā ierakstīts ???

  4. Vai tad to nav atrisinājis klerks ar netradicionālu seksuālo orientāciju?

Draugiem Facebook Twitter Google+