×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
12. februāris, 2018
Drukāt

Kučinskis par Magņistka likumu: Bažas esmu dzirdējis, ar sankcijām jārēķinās (4)

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Māris Kučinskis

“Pretreakcijām nekad nav tā, ka neesi galīgi gatavs, un nekad nav tā, ka tās neatstāj negatīvas sekas. Protams, ka ar to ir jārēķinās. Bet, kā jau es teicu, mēs parlamenta gribu neanalizēsim,” ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “TOP5”, komentējot Saeimas aicinājumu valdībai noteikt sankcijas pret Sergeja Magņitska lietā iesaistītajām personām jeb tā saucamo “Magņitska sarakstu” un Latvijas gatavību iespējamai Krievijas pretreakcijai.

Kučinskis uzskata, ka Krievija varētu mēģināt ietekmēt “ekonomisko plāksni”. Atbildot uz jautājumu, vai uzņēmēji ir izteikuši bažas par to, ka Magņitska likums varētu sabojāt tirdzniecības saites ar Krieviju, premjers atzina, ka uzņēmēji ir satraukti: “Es esmu uzklausījis bažas, neslēpšu.”

Tomēr Kučinskis ir pārliecināts, ka Latvijas uzņēmēji tam ir gatavi, jo iepriekšējo ekonomisko sankciju dēļ ir iemācījušies strauji pārorientēties. “Es domāju, ka sankciju ietekme deva mums daudz pozitīvā. Atveroties kaut vai tam pašam tirgum, kas ir uz mūsu šprotēm un reņģēm – tie būs uzņēmēji, kas jau ir pārorientējušies. Kas ir parādījis Latvijas lielo specifiku un lielos plusus -tas, ka mazai valstij tomēr reakcija un pārorientēšanās iet diezgan strauji,” premjers sacīja.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kas liedz nosaukt daļu Antonijas ielas par Maņitska ielu.

  2. Cilvēki, kas ir pret Magņitska likumu skaidri parāda, ka atbalsta cilvēktiesību pārkāpumus! Krievija var darīt, ko vēlas. Bet drīz viss pastrādātais ļaunums tai atmaksāsies.

  3. ir KURMIS kas kā rādās atbalsta Mazpisāna cūkošanos.

  4. “Delfos” tevi nežēlīgi izcenzē un bloķē no komentēšanas ja tu vizniecīgāko neglaimojošo epitetu izteiksi pret krieviem. Bet “Latvijas” Avīzē ļauj šim lumpenim “Ontūnam” cūkot Latviju un latviešus ar savu spamošanas penteri cik tik uziet. Tā turpināt, LA !!

Draugiem Facebook Twitter Google+