×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
14. jūnijs, 2016
Drukāt

Kučinskis: Pēc Belēviča gadījuma nebūtu jāsoda medicīnas speciālisti (6)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Pēc gadījuma, kad nu jau demisionējušajam veselības ministram Guntim Belēvičam Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC) bez rindas tika veikta ķirurģiska manipulācija, nebūtu jāsoda konkrētie medicīnas speciālisti vai ķirurgs, uzskata Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Premjers šorīt Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” norādīja, ka pēc minētā gadījuma veselības nozarē strādājošajiem ir jāgūst mācība, tomēr Latvija nav tik bagāta valsts, lai varētu “mētāties ar speciālistiem un neizmantot viņu zināšanas”.

Līdz ar to LOC galvenajam ārstam Viesturam Krūmiņam, kurš bez rindas veica ķirurģiskās manipulācijas Belēvičam, nākotnē noteikti nevajadzētu liegt glābt cilvēkus, uzskata valdības vadītājs.

“Saprotams, ka (..) sistēma ir jāizvērtē, bet es negribētu steigties, tas ir viennozīmīgi jaunā ministra pienākums,” sacīja Kučinskis.

Kā ziņots, iepriekšējais veselības ministrs Belēvičs piektdien atkāpās no amata pēc skandāla saistībā ar ķirurģisku manipulāciju veikšanu LOC, apejot oficiālo pacientu reģistrācijas kārtību. Pēc šī gadījuma uz dienesta izmeklēšanas laiku no amata tika atstādināts LOC galvenais ārsts Krūmiņš, kurš Belēvičam bez rindas bija veicis minētās manipulācijas, neiekasējot par to samaksu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Kādu intelektu jūs gaidat no lemberga šestjorkas kučinska?

 2. Kučinskim trūkst loģ domāšanas un saprašanas par notikušā iespējamību atkārtoties,atkārtoties ….tūkstošām reižu atkārtoties B-K kopdarbiem

 3. Eksāmenu darbos neuzrāda ne uzvārdu ne vārdu/, lai neietekmētos no uzvārda / par darba novērtējumu/
  .Tas pats būtu jādara arī ķirurgiem , kuriem būtu jādara tikai savs darbs-JĀOPERĒ, BET MAKSU PAR DARBU BŪTU JĀIEKASĒ PAVISAM CITIEM DARBINIEKIEM/ kuri nav turējuši ķirurga ieroci-skalpeli rokā cīņā par prezidenta vai bomža dzīvību: ko atved, to arī operē .Bet naudu par darbu būtu jāiekasē nevis ķirurgam ar vēl asiņainām rokām,bet gan pavisam citam kasierim,kuram nav sakara ar operējamo
  Tad nebūtu tādu gadījumu kā beleviča-krūmiņa darījums:tu man neko neteici, es tev neko neprasīju, bet īstenībā :MEDIĶI EM NAUDAS KĀ SPAĻU /caur sievasmātēm un mir.radin. ietaupījumiem .,utt/
  Katrs labs darbs nekad nepaliek “” neatdarīts””

 4. Bet varbùt àrstiem jàsaprot ka jàstràdà godìgi? Nekàdas rindu apiešanas,nekàdi kreisie pacienti,nekàdas pateicìbu prasìšanas… to es pats kà operèjošs àrsts saku.

 5. Paga, paga, mums tagad Kučinskis teiks, kuri ir un kuri nav jāsoda?
  Nav viņs tagad jau aizrunājies par tālu?

 6. Kāds kapteinis,tāda komanda !

Draugiem Facebook Twitter Google+