×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
9. septembris, 2016
Drukāt

Kučinskis pie vakariņu galda tiksies ar Merkeli (11)

AP/LETAAP/LETA

Ministru prezidents Māris Kučinskis svētdien, 11.septembrī, dosies uz Berlīni, lai piedalītos Vācijas Federālās kancleres Angelas Merkeles (Angela Merkel) rīkotajās vakariņās piecu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu – Latvijas, Lietuvas, Portugāles, Maltas un Kipras – vadītājiem.

Ministru prezidenta preses sekretārs Andrejs Vaivars informē, ka tikšanās laikā plānots pārrunāt gaidāmo neformālo ES valstu vadītāju tikšanos Bratislavā. Darba kārtībā ir jautājumi, kas skar ES iekšējo un ārējo drošību, kā arī ekonomisko situāciju Eiropā. Tāpat paredzēts diskutēt par Apvienotās Karalistes referenduma iemesliem un to, kā uzlabot ES darbību nākotnē.

Eiropadomes sanāksme notiks Bratislavā 16.septembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Parasti gan viņi tiekas zem galda.

 2. Ja Kučinskis Būtu vecis tad atgādinātu Merkelei Ka Eiropa nebūt nedomā Kā Viņas Partija.

 3. Nu jau būs paēdis, pārējais pofig…..

 4. shaubu nav,ka abi runaas “atbrivotaju” valodaa.Abi chekisti.

 5. kornvencija par turkiem, ha ha Atbildēt

  …un ēst arī dos, kolosāli!

 6. Kāpēc nav Igaunija?Tāpēc ka viņi neļauj sev krāmēt čupas uz galvas,kā to dara mūsu valdība.Noklausīsies kā te vairāk jeņķus jāievāc,saņems komandas,cik vēl no tautas vajadzētu nodokļos noslaukt,kā iznīcināt pēdējās lauksaimniecības un ražošanas paliekas…un tā tālāk visas nelietības,ko pret valsti veic.Kas ar to zudušo pļēgureni vispār vēl būtu runājams,vismaz kaut mazliet sevi cienošam cilvēkam.

 7. Atkal izdevumi – tulks arī būs jābaro!

 8. NOTEIKTI SAŅEMS INSTRUKCIJAS PAR MERKELES MĪĻO IMIGRANTU UZŅEMŠANU – KĀ LAUZT LATVIJAS TAUTAS PRETESTĪBU??????????????? GAN JAU TULKI ATRADĪSIES!!!

 9. Ko viņš tur daris nesaprotot nevienu svešvalodu???

 10. ko tad stums ģīmjos?

Draugiem Facebook Twitter Google+